Yeni Tango Kursu

Tango Garaj yeni tango kursu çalışmalarına başlıyoruz. Türkiye’nin en tecrübeli Tango eğitmenlerinin bulunduğu okulumuzda Kasım 2015 Tango Kursu çalışmaları için kayıtları almaya başladık.

Ekim ayında olduğu gibi Kasım ayı yeni tango kursu için de derslere katılma konusunda karar veremeyenlere yönelik tango deneme dersini öneriyoruz. 7 Kasım 2015 saat 20:00’de başlayacak deneme dersine mutlaka gelmelisiniz. Tüm yapmanız gereken size bir yükümlülük getirmeyen bir tango kayıt formu doldurmak.

Kasım 2015 Yeni Tango Kursu

Yeni Tango Kursu her zaman olduğu gibi öğrencilere mormal derslere ek olarak ücretsiz sunulan haftada 4 saatlik pratik saatleri öğrenimi hızlandıracak ve dans keyfini artıracak. Dileyen öğrencilerimiz haftada iki kez yapılan etüt dersleri ile teknik detaylar çalışılacak.

Tango Garaj, öğrencilerine sahneye çıkma imkanı sunan ve bunu ücretsiz ve eğlenceli çalışmalar ile destekleyen bir okuldur. Hocaların Hocası olarak anılan Aydoğan Arkış tarafından verilen derslerde dileyen öğrenciler kendilerini tango eğitmeni olacak kadar geliştirebilmekte, okulda asistan eğitmen sıfatı ile staj yapabilmektedirler.

Yeni Tango Kursu Fiyatları

Yeni tango kursu cazip fiyat ve ödül avantajları sunmaktadır. Eşiniz varsa veya bir arkadaşınızı da tangoya başlatırsanız kazanımlarınız artarken, paket kayıtlarda harika indirimler ve hediyeler elde edebilirsiniz. Üniversite ve altı okullarda eğitim gören öğrencileri de kapsayan indirimler için buraya tıklayabilirsiniz.

Tango Garaj öğrencileri her ay dünyayı gezerek ders veren Arjantin’li hocalar ile Tango Garaj bünyesinde düzenlenen organizasyonlarda hem tango atölyesi çalışmaları yapacak, hem de nefes kesen gösterileri izleyecekler.

Tango hakkında kültürel ve genel bilgilendirme için bu siteyi öneririz.