Tango Video

Tango ve Istanbul

Tango Video

Tango Video izlemek Tango Dansına olan ilgiyi artırır. Böylece Tango Koreografi ve Tango Sahne Dansının keyfini yaşarsınız. Tango Video izleyerek Tango öğrenmek mümkün değildir. Taksim Tango Kursu, Kadıköy Tango Kursu ve diğer Tango Dersi çalışmalarına katılmanız önemlidir. Öte yandan en iyi tango kursu ve en iyi tango dersi veren tango okullarında yer almak daha nitelikli eğitim sağlayacaktır. Tango Garaj, markası ile bunu garanti eder.

Tango Video ve Tango Dersi

Bu sayfada okulumuzun Tango Organizasyonu olan Tango Festivali, Tango Pratikleri, Tango Atölyeleri gibi etkinliklerdeki Tango Gösterisi içeren Tango Video yayınlarını bulabilirsiniz. Her video alanında birden çok video mevcuttur ve Playlist halinde listelenmiştir. Kadıköy ve Taksim Tango sahnelerinde yer alan bu etkinlikerde Tango Gösterisini canlı izlemek bir ayrıcalıktır.

Tango Video izlemek dışında okulumuzun Tango Radyo sayfasını da görüp Tango Müzik seçimlerini dinlemenizi öneririz.

Son eklenen Tango Video

Tango Gösterisi

Tango Gösteri kayıtları genelde Tango Gösteri çekimlerini içerir. Bunlar, Tango Passion gibi dünyaca meşhur ve ülkemizde de sahne alan Tango Koreografisi üzerine kurulu sahne dansları da olabilir. Ayrıca Tango Festivali (Istanbul Tango Experience gibi) organizasyonlarında gösteri yapan sanatçıların da gösterileri Tango Video izlenimleri arasında iyi bir yer tutar.

Tango Müzik

Tango Dansı etkinliklerinde milonga, pratik, Tango Kursu gibi çalışmalarda Tango Müzik önemli yer tutar. Bir gösteri uygun bir Tango Şarkısı eşliğinde olmazsa çekiciliğini yitirir. Tango Gösterisinde sanatçılar Tango Koreografi çalışmasında en önemli zamanı Tamgo Müzik seçimine harcarlar. Öte yandan Tango Dersi veya Tango Kursu sırasında kullanılan müzikler de tango öğrenenlerin gelişimlerinde büyük etki yapar.

Tango Garaj, Tango Gösteri, Tango Dersi, Tango Pratik, Tango Atölye ve Tango Kursu çalışmalarında katılımcının gelişimine olumlu etki yapan müzikler konusunda uzmandır ve bunu 1997 senesinden beri biriktirdiği tecrübelerine dayandırır. Bu yüzden Tango Garaj, Avrupa Yakası Taksim Tango Kursu veya Anadolu Yakası Kadıköy Tango Kursu açısından en iyi tango kursu olarak değerlendirilmektedir.