Tango Kursu Ücretleri

Yeni Sezon Tango Kuru

Yeni sezon Tango çalışmalarımız çok güzel fırsatlarla sürüyor.

  • Haftada 1, 2 veya 3 gün (Hafta içi veya sonu) çalışmaya katılabilirsin.
  • Günleri hafta içi veya hafta sonundan seçebilirsin.
  • Çalışma saatlerinden dilediğini seçebilirsin.
  • Dilersen pratikli, dilersen pratiksiz paketleri seçebilirsin.
  • 3 ve 6 aylık paketlerde çok cazip indirimlerden yararlanabilirsin.

Okulumuzun genç, sıcak ve güzel arkadaşlıklarına seni de bekliyoruz. Hiç bir şey ezberlemeden ikinci dersten itibaren dans etmeye başlayabilirsin. Daha önce bir tecrüben olması gerekmiyor. Eşin olmadan da gelebilirsin. Boy, yaş, kilo, esneklik de gerekmiyor. Tek ihtiyacın olan istemek ve Tango Garaj’ın 1997’den beri tecrübesinden faydalanmak.

ÖN KAYIT

Sizce bir Tango Kursunda en önemli şey nedir?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Tango Kursu Ücreti Tek Kriter mi?

Elbette değil! Çünkü çok Tango Kursu var ancak bunların mutlaka Dans Stüdyosu ruhsatına sahip olmaları gerekiyor. Böyle olan stüdyolar senin yangın, güvenlik, hijyen ve yetkin eğitmen koşulları uygun olan yerlerde çalışmanı sağlıyor. Tango Garaj, Türkiye’de ender sayıda Dans Stüdyosu Ruhsatına sahip dans stüdyosudur. Seçtiğin stüdyoya mutlaka Gençlik Spor ve İl Müdürlüğün’den alınmış Dans Stüdyosu Ruhsatı olup, olmadığını sormalısın.

Tango Kursu ararken, Tango Kursu ücreti çok önemli bir faktör olarak karşımıza çıkar. Tango Kursu ararken çoğunlukla ilk önce ücretlere bakılır. Bu, maalesef yeterli bir yaklaşım değildir. Her alanda olduğu gibi Tango Kursu için de çok ucuz ve ancak kalitesi düşük eğitimler bulmak mümkündür. Tango Kursu seçerken öncelikle düşünülmesi gereken şey bu işe zaman ve emek harcayacak olmanızdır. Geçirilen onca sürenin ve çabanın sadece ucuz olduğu için seçilen bir kurs tarafından boşa çıkartılması çok mümkündür.

Tango Kursu ücretleri elbette önemlidir. İyi bir Tango Okulu hem bütçenize uygun bir eğitim hem de nitelikli bir eğitim sunmalıdır. Böylece herkes bu hobinin keyfini sürebilir ve ömrü boyunca yapacağı bir dans eğitimi almış olur.

Aldığın kursun kaç dakika sürdüğünü ve fiyatının ne olduğunu bilmek iyi bir başlangıçtır

Tango Garaj, herkese ve her keseye uygun Tango Kursu Ücretleri sunmaktadır. Eşli katılanlara, arkadaşını kursa başlatanlara, birden fazla ay olarak kaydını garanti edenlere, erken ödeme yapanlara, gündüz hafta içi dersi katılımcılarına çok cazip paketler ve indirimler sunar. Bunları aşağıda bulabilirsin. Lise ve üniversite öğrencilerine özel indirimler ile Tango dansının genç kuşak arasında da Tangonun en kaliteli şekli ile yayılmasına katkı sağlamaktadır.

Dilersen hemen ön kayıdını yap seni arayalım ve bu güzel paketleri detaylı anlatalım.

Tango Kursu Ücretleri – Paketler

Yeni başlayanlar için ilk ay kurs bedeli her zaman ve herkes için 110 TL’sıdır. Tangoyu tanıman için bu bir fırsat olarak sunulmaktadır. Sonraki aylarda bir çok seçenek arasından en uygun olanı için bizi araman yeterli. (532) 583 2824.