Düğün Dansı

Evlilik harika bir şey. O yeni hayata adım atılan ilk gün çok özel bir gün. Düğünler bir araya gelmenin, kutlamanın, eğlenmenin ve sevinmenin en güzel anı. Siz imzayı attınız, birbirinizi kutladınız ve büyük bir sevinçle masanızdan kalktınız. Sıra ilk dansınızda; Düğün Dansı. Ancak sizde bir stres, bir sıkılma…

Bu anı çok iyi biliyoruz. Hem kendi tecrübelerimizden hem de onlarca çifte bu güne dek verdiğimiz özel Düğün Dansı çalışmalarımızdan. Merak edecek bir şey yok. Çünkü 1997’den beri sadece dans ile ilgilenen Tango Kursu Tango Garaj tüm birikimi ile sizlere çok kısa sürede harika bir koreografi ile yardımcı olacak.

3 derste beklediğiniz dansı yapabilirsiniz dediklerinde inanmadım ve bunun ticari bir konuşma olduğunu sandık. Fiyat da uygun olunca denedik. İnanamadık ancak 3 dansın sonunda kendi çalışmamızı videodan izlediğimizde neler yaptığımızı gözlerimizle gördük. Misafirlerimizden 2 çift de bizim gibi yapmaya karar verdi.

Begüm - Aydın

Kayhan çok çekiniyordu. Zorla kolundan tutup Tango Garaj’a getirdim. Bir arkadaşım tavsiye etmişti. Gerçekten basit ve rahat yapılan bir dans koreografisi yaptık. 5 ders sürdü. Bize kalsa hiç olmayacaktı. Ancak, ilk görüşmemizde hocamız tüm çekindiğimiz şeyleri aldı attı. Bizimkilerin sevinci görülmeye değerdi.

Dünya - Kayhan

Düğün dansı elbette normal bir Tango Kursu çalışmasından farklı. Büyük ihtimalle profesyonel dans geçmişi olmayanların çekinerek geldikleri çalışmalar. Ancak her konuda olduğu gibi Düğün Dansı uzmanı olan bir eğitmenle çalışınca herşey çok rahat olur. Bugün belki yüzden fazla Düğün Dansı öğreten yerler var. Tango Garaj, mutlaka evlenenlerin beklentilerine uygun çalışmalar sunar. Böylece çiftlerin dansı hatırlamaları çok kolaylaşır.

Düğün Dansı 3 ya da 5 paketlik dersler ile çözülebiliyor. İstendiğinde kostümlü veya düğün yerinde de özel çalışmaları yapılabiliyor. Ayrıca dilerseniz sevdiklerinizle birlikte dans edebileceğiniz koreogafiler düzenlenebiliyor. Tango Garaj, Düğün Dansı konusunda uzman eğitmenler ile ilk imzanızda imza sahibi olmak için en uygun kurs.

Biz sadece bir şarkıyı çok seviyoruz diye onda dans etmek istedik. Bir arkadaşımız Tango Garaj’ı tavsiye etti. 5-6 ders gelecek şekilde plan yaptık. Ancak 3 derste çok güzel modern bir dans hazırladılar. Bu işin hem uzmanı hem de bizim gibi bilmeyen bir çifte yaptırdıkları için çok iyi eğitmenleri diye düşünüyorum.
Sami - Belma
Hocam, Mehmet’i de dans ettirdiniz ya… 🙂 🙂 Herkese gözü kapalı tavsiye ederim…
İnci - Mehmet