Yaşam Kaliteni Yükselt

Sadece Tango Kursu ile yetinme. Dansını her yerde yapabilecek şekilde eğitim almalısın. Dünyanın neresine gidersen git, dans edebilmelisin. Daha kaliteli yaşamak için Tango öğrenmelisin.

Yeni Nesil Tango

Artık Tango dansı ve eğitimi değişti. Yeni nesil Tango eğitimi her kursun sunabildiği bir müfredat değil. Kadın ve Erkeğin toplumdaki varoluş felsefesi dansa da yansıdı. Bunu Tango eğitiminde alabilmesin.

1997’den Beri

22 Yıldır, dünyaca bilinirliğimiz ve Dans Stüdyosu Ruhsatımız ile kaliteli eğitimi garanti ediyoruz. O yüzden bünyemizden 17 Tango Kursu, şampiyonlar, eğitmenler ve hayatına kalite katan dansçılar çıkardık.

SIK SORULAN SORULAR

Tango Kursu Ücretleri
Garaj, sadece güzel dans etmenizi sağlamaz. Tangonun felsefesini ve yüzyıl boyunca toplum gelişimine paralel olarak gösterdiği gelişimini başka bir yerde bulamayacağınız bir müfredat ile aktarır. Erkek yönlendirir, kadın takip eder metodu artık terkedilmiştir. Garaj ayrıca Tango ile yaşam kalitenizin artmasını ve bireysel gelişiminize katkı sağlayan bir müfredata sahiptir.
Evet. Sizin gibi eşi olmayanlar ile eşleşiyorsunuz. Eş dengesi oluşmadığı durumlarda asistan veya tecrübeli öğrencilerimizden destek alıyoruz.

Kurs bedelinizi stüdyomuzda nakit veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Bankanıza kredi kartınızı taksitlendirebilirsiniz. Ayrıca banka havalesi de yapabilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinde 18% Fark uygulanmaktadır.

Kesinlikle olmaz. Her sınıf kendi seviyesinde eğitim alır. Çalışmalarda kesinlike ezberletilerek öğrenim yapılmaz. Günlük hayatınızdaki doğal hareketlerin Tangoda nasıl yer aldığının farkına varıp onları kullanarak dans edersiniz.
Her kur sonunda öğrencilerimizin gösteri yapmaları için özel çalışmalar yapıyoruz. Öğrencilerimiz gösterilerini yaparken sevdikleri de onları bol, bol alkışlıyor.
Elbette. Sosyal ve Sahne Tango Yarışmalarına isteyen öğrencilerimiz katılabiliyor. Yarışmalara katılan öğrencilerimizle özel ilgilenip hazırlıyoruz.
Çalışmalarımız dünyanın neresine giderseniz gidin herkesle Arjantin Tango dans edecek şekilde sunuluyor. Bu yeteneği 22 Yıldır en tecrübeli çalıştırıcılar ile kazandırıyoruz.

HERKESE HER KESEYE UYGUN PAKETLER

Fiyatlarımız 2020 Yaz ve Sonbahar Sezonu için güncellenmektedir. Sitemize yansıyana kadar (542) 694 2640 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz. Üniversite Lisans ve Lise öğrencilerine paket fiyatları üzerinden 10% indirim uygulanır.

Başlangıç Paketi

TRY-3 ay için
 • Haftada 1 Gün 1 Saat
 • Toplam 12 Ders

Başlangıç Paketi

TRY-4 ay için
 • Haftada 1 Gün 1 Saat
 • Toplam 16 Ders

Başlangıç Paketi

TRY-5 ay için
 • Haftada 1 Gün 1 Saat
 • Toplam 20 Ders

Orta ve İleri Seviye Paketi

TRY-3 ay için
 • Haftada 1 Gün 1 Saat
 • Toplam 12 Ders

Orta ve İleri Seviye Paketi

TRY-4 ay için
 • Haftada 1 Gün 1 Saat
 • Toplam 16 Ders

Orta ve İleri Seviye Paketi

TRY-5 ay için
 • Haftada 1 Gün 1 Saat
 • Toplam 20 Ders

YAŞAM KALİTENİ ARTIR

Yaşam kaliteni artırmaya hazır mısın? Yeni nesil Tango eğitimimizle, tüm çekincelerini yok etmek için heyecanla seni de bekliyoruz. Ömür boyu zevkle yeni arkadaşlıklara ve danslara seni de dahil olmak için harekete geçme zamanı.

Zamanının ve Paranın Karşılığını Almalısın

Kaliteli bir eğitimin karşılığında verdiğine değecek bedeller ve çeşitli seçenekler için bize uğramalısın.

SEN DE KATIL

TANGO GARAJ FARKI


Tango Kursu neredeyse her yerde var. Ancak, Tango Garaj sadece bir Tango dansı eğitimi sunmuyor. Yaşam kaliteni artıracak şekilde hayatına Tango’yu sokuyor. Dünyanın her yerinde bu keyfi dilediğin zaman yaşamanı sağlıyor. 1997’den beri birikimiyle yeni nesil ve en modern Tango eğitimini sunuyor. Çünkü eski nesil Tango eğitimi anlayışı ile Tango öğrenmek, herkesle her yerde dans etmek çok zor.
Haftada dilediğin kadar çalışmaya katılabilirsin.
Günleri hafta içi veya hafta sonundan seçebilirsin.
Çalışma saatlerinden dilediğini seçebilirsin.
Paketlerdeki çok cazip indirimlerden yararlanabilirsin.
Kredi kartı ile ödeme yapabilirsin.
Daha önce bir tecrüben olması gerekmiyor.
Eşin olmadan da gelebilirsin.
Boy, yaş, kilo, esneklik koşulu yok.
Okulumuzun genç, sıcak ve güzel arkadaşlıklarına seni de bekliyoruz. Hiç bir şey ezberlemeden ikinci dersten itibaren dans etmeye başlayabilirsin.Tek ihtiyacın olan istemek ve Tango Garaj’ın 1997’den beri tecrübesinden faydalanmak.

TANGO KURSU ÜCRETİ TEK KRİTER DEĞİL


Tango Kursu ücretleri elbette önemlidir. İyi bir Tango Stüdyosu hem bütçenize uygun hem de nitelikli bir eğitim sunmalıdır. Böylece herkes bu hobinin keyfini sürebilir ve ömrü boyunca yapacağı bir dans eğitimi almış olur.
Ancak çok Tango Kursu var ancak bunların mutlaka Dans Stüdyosu ruhsatına sahip olmaları gerekiyor. Böyle olan stüdyolar senin yangın, güvenlik, hijyen ve yetkin eğitmen koşulları uygun olan yerlerde çalışmanı sağlıyor. Tango Garaj, Türkiye’de ender sayıda Dans Stüdyosu Ruhsatına sahip dans stüdyosudur. Seçtiğin stüdyoya mutlaka Gençlik Spor ve İl Müdürlüğün’den alınmış Dans Stüdyosu Ruhsatı olup, olmadığını sormalısın.
Tango Kursu ararken, Tango Kursu ücreti çok önemli bir faktör olarak karşımıza çıkar. Tango Kursu ararken çoğunlukla ilk önce ücretlere bakılır. Bu, maalesef yeterli bir yaklaşım değildir. Her alanda olduğu gibi Tango Kursu için de çok ucuz ve ancak kalitesi düşük eğitimler bulmak mümkündür. Tango Kursu seçerken öncelikle düşünülmesi gereken şey bu işe zaman ve emek harcayacak olmanızdır. Geçirilen onca sürenin ve çabanın sadece ucuz olduğu için seçilen bir kurs tarafından boşa çıkartılması çok mümkündür.

MUTLAKA RUHSATLI BİR KURSA GİTMELİSİN

Tango Garaj, herkese ve her keseye uygun Tango Kursu Ücretleri sunmaktadır. Türkiye’nin Dans Stüdyosu Ruhsatına sahip ender stüdyolarındandır. Katılacağın kursun Gençlik ve Spor Bakanlığından verilen Dans Stüdyosu Ruhsatını mutlaka görmelisin.

NELERE DİKKAT ETMELİSİN?

Tango Kursu Ücretleri
Aradığınız kursun bünyesinden yetişen Tango şampiyonları hiç önemli değildir. Her kurstan Tango Şampiyonu çıkmaktadır. Önemli olan okul eğitmenlerinin kendi gelişimlerini sürdürüp sürdürmedikleri ve bugüne kadar camiaya kazandırdıkları dansçı kalitesini araştırmalısınız. Okul eğitmeninin ne kadar eğitim aldığı ve ne kadar süredir eğitim almaya devam ettiğini öğrenmeniz iyi bir yoldur.

Tango Kursu Ücretleri farklılık gösterir. Bir stüdyonun ruhsatı olması çok önemlidir. Yoksa, kurs ücretleri düşük olacaktır. Ancak bu stüdyo size güveneceğiniz bir kurs sağlayamayabilir. Ruhsatlı stüdyolar denetlenir. Eğitim kalitesi, yangın, hijyen ve güvenlik koşulları Türkiye Dans Sporları Federasyonu ve Gençlik Spor Müdürlüğü tarafından onaylanır. İş yeri açma ruhsatı sağlanır. Böyle yerlere güvenerek katılabilirsiniz.

Değildir. Önemli olan sosyal olarak güzel dans edebilecek eğitimi almaktır.

Tangoyla daha fazla kişi tanışmasını istiyoruz. Bu yüzden Tango Kursu Ücretlerini yeni başlayanlara deneme fırsatı olarak düşük tutuyoruz.

Tango sadece bir dans değil. Kültürü ve topluma paralel gelişimi vardır. Ayrıca sosyal bir dans olduğu için arkasında çok fazla toplum dinamiği ve felsefe biriktirmiştir. Öte yandan Müziğini kursiyere aktarmak için eğitmenin çok derin bir Tango Müziği bilgisine sahip olması gerekir.

Tango kursu alırken eğitmenlerin Tango dışı hayatı çok önemlidir. Özellikle profesyonel hayat tecrübeleri ile dansçı yetiştirme metodlarını birleştirebilmeleri çok avantajlı bir durumdur. Tango Garaj eğitmenleri uluslararası şirketlerde üst düzey yöneticilik yapmış birikimlere sahiptir.

Bir kursun size yakın olması çok önde tutulan bir kriter ancak kalitesiz eğitimlerde harcayacağınız para ve zamanın boşa gitmemesi, Tangodan soğumamanız için, kesinlikle uzak da olsa kaliteli bir kursa gitmeniz önemlidir.