Tango Pratik

Tango Garaj olarak Kasım 2014 ayından itibaren tango pratiği çalışmalarımızı Bağdat Caddesi üzerinde Şaşkınbakkal Işıklarda bulunan stüdyomuzda devam ettiriyoruz. Tango Pratiği çalışmaları tüm tangoseverlere açıktır. Aşağıda Tango pratiği yapabileceğiniz yerimizin bilgilerini bulabilirsiniz. Daha çok antrenman kusursuz dans ve kusursuz koreografiler!

Tango Pratik ne anlama gelmektedir? Bunun için güzel bir tanımlar sitesine yönlenmek için buraya tıklayınız. Tango Pratikleri, Tango çalışma ortamlarıdır. Tango Kursu veya Tango Dersi sırasında öğrenilen bilgiler çalışmaları sırasında tecrübe edilerek daha çok pekiştirilir. Sanılanın aksine Tango Pratik ilk amacı Milongalardaki gibi dans etmek değildir.

Tango pratikleri yapan stüdyoların mutlaka Dans Stüdyosu ruhsatına sahip olmaları gerekiyor. Böyle olan stüdyolar senin yangın, güvenlik, hijyen ve yetkin eğitmen koşulları uygun olan yerlerde çalışmanı sağlıyor. Tango Garaj, Türkiye’de ender sayıda Dans Stüdyosu Ruhsatına sahip dans stüdyosudur. Seçtiğin stüdyoya mutlaka Gençlik Spor ve İl Müdürlüğün’den alınmış Dans Stüdyosu Ruhsatı olup, olmadığını sormalısın.

Tango Pratik Programı

Her Pazar 15:00 – 19:00

Pratik Maraton (PraTon)

Her ayın 2. Pazar günü tam 7 saat süren pratiğimiz tam bir Tango Maratonu tadında. PraTon’da 7 saat boyunca 2 ayrı konulu pratik de yapıyoruz. Enerjimizin sürekli olması için ayrıca çorba servisimiz ile hem güzel sohbetler ediyor hem de çalışmalar için güç topluyoruz.

Milongalarımız için buraya tıklayın.

Tango Garaj Tango Kursu Yerleri

Kadıköy Tango Kursu Tarif

Eğitim Mah. Poyraz Sokak No:16/A, Hasanpaşa, Kadıköy
Kadıköy evlendirme dairesinin önüne gelin. Metrobüs ve Marmaray duraklarını sırtınıza alıp caddenin karşısına geçin. 50 metre sonra yolun sağından otobana doğru yürüyün. 70 metre sonra yol sola kıvrılır. Otoban sağınızda kalır. 100 metre sonra soldayız. Metrobüs ve Marmaray’a 5 dakika yürüme mesafesindeyiz.

Mecidiyeköy Tango Kursu Tarif

Tango Dersi Mecidiyeköy
Şehit Ertuğrul Kabataş Cad. Çınarlı İş Merkezi No:2/4, Mecidiyeköy
Profilo AVM yanında Dansorium Dans Stüdyosundayız.

İstanbul Tango Dersi üzerine çok çalışma bulunabilir. Bu çalışmaların değeri herkese göre değişir. Istanbul Tango Kursu anlamında geniş bir arza sahiptir. Ancak iyi bir Tango Kursu öğrencilerine pratik imkanı sunmalıdır. Bu, hem çalışma anlamında önem taşır hem de Tango Pratik sırasında gelenlerin sorularına cevap verebilecek bir eğitim kalitesinin sunulması anlamında önemlidir.

En iyi Tango Kursu olarak çok iyi tanınmış olan Tango Garaj, elindeki birikimi çalışmalarında aktarrır. En iyi Tango dersi bir yerin kendi kendine vereceği bir ünvan olmaktan çok yetiştirdiği dansçılar ve tango topluluğu tarafından verilmektedir. Tango Garaj, En iyi tango dersi sağlayan Tango Okullarından biridir ve dünyaca tanınır.

Istanbul Tango Pratik, Tango Kursu, Tango Dersi ve aranan en iyi tango okulu özelliklerini barındıran Tango Garaj bünyesinden tam 13 okul çıkartarak bunu kanıtlamıştır. Yetiştirdiği Tango Şampiyonları ve Tango Eğitmenleri kendi okullarını açabilecek kadar nitelikli eğitim almıştır. Bu yüzden Tango Garaj en iyi Tango kursu olarak anılmaktadır.

Tango Garaj, Tango Pratikleri sırasında eğitiminiz ne olursa olsun Tangoda zorlandığınız konuları açıklığa kavuşturacaktır. 1997’den beri sadece Tango ile ilgilenen okulumuz bu nedenle en tecrübeli Tango Kursu arasındandır.