Yeni Sezon Tango Kursu

Tango Garaj olarka yeni sezon tango kursu çalışmalarına başlıyoruz. Tango camiasında sürekli yenilikler ve ilkler yaşatan okulumuz yeni sezonda da tam bir öncü rol ile sahnede olacak. En verimli tango çalışmalarına imza atacak olan Tango Garaj, katılımcının para ve zaman yatırımını en verimli şekilde kullanmasını sağlayacak çalışmalar hazırladı.

Yeni sezon için derslere katılma konusunda karar veremeyenlere harika bir kolaylık geliyor. Düzenlediğimiz iki deneme dersine gelip konuğumuz olabilirsiniz. Bu derslerden sonra kararınızı verip yolunuza devam edebilirsiniz. Eminiz ki çok isteyeceksiniz. O yüzden denemenizi şiddetle öneriyoruz. Tüm yapmanız gereken size bir yükümlülük getirmeyen bir tango kayıt formu doldurmak.

Yeni sezon tango kursu konusunda düzenlenen ve gene bir ilk olan lansman sunumunda da ele alındığı gibi mormal derslerin üzerine öğrencilerine ücretsiz sunulan haftada 4 saatlik pratik saatleri öğrenimi hızlandıracak ve dans keyfini artıracak. Öte yandan haftada iki akşam etüt dersleri ile teknik detaylar çalışılacak.

Yeni sezon tango kursu aynı zamanda tango kariyeri sunan bir müfredata sahip. Hobi olarak Tango öğrenmenin aynı sıra dileyenleri Tango Garaj bünyesinde asistan veya kendi okullarını açmak için hoca seviyesine kadar çıkartacak eğitimler mümkün olacak.

Öğrencilerimiz yıl başından itibaren özel çalışmalar ile yıl sonu gösterilere hazırlanacaklar ve bunun için bir ücret ödemeyecekler. Bu anlamda da bir ilk olan Tango Garaj yıl sonu gösterisini öğrencilerinin sevenleri ile paylaşmasına olanak sağlayacak.

Yeni sezon tango kursu bir çok indirim ve her bütçeye uygun fiyatlar ile gelecek. Tangoya ciddi yaklaşan ve çaba gösteren öğrencilerine çeşitli ödüller veren yeni sezon çalışmaları tam bir teşvik paketi. Eşil katılanlar, arkadaşı ile gelenler, erken kayıt olanlar, öğrenciler, çok aylı kayıt olanlar çok cazip ücretler ile katılım sağlayacaklar.

Yeni sezon tango kursu tango öğrenimi ne boyutta olursa olsun cevap verebilecek nitelikte olacak. Bu nedenler her ay dünyayı gezerek ders veren Arjantin’li hocalar Tango Garaj bünyesinde düzenlenen organizasyonlar ile hem tango atölyesi çalışmaları yapacak, hem de gösteriler ile nefes kesecek.