Tango kursuna başlamak istiyorum, tangoya başlamak istiyorum diyorsunuz ama tango kursları hep Taksim’de, Beyoglu’nda, Kadıköy’de oralar bana uzak diye düşünüyorsunuz. Aslında uzak diye tangoya gidemiyorsanız şimdi size tekrar düşünmek için bir fırsat. Tango Garaj’ın Tango Kursu Tuzla imkanlarından size bahsedeceğiz.

Öncelikle şunu belirtelim. Tangoya başlama kararınız dolayısıyla sizi tebrik ederiz. Hayatınızda yepyeni bir
sayfa açtığınızı biliyor musunuz? Bugünü hiçbir zaman unutmayın. Bundan sonraki yaşamınızda tango ile
dopdolu, sosyal ortamlarda yediden yetmişe ve her çeşit insanla tanışacağınız ve dans edeceğiniz günlerle
dolu olabilir. Çünkü tango aşkın ve tutkunun dansı diye anılır. Buradaki aşk ve tutkunun muhatabı çoğu zaman tangonun kendisidir. Bunu da bir kenara not edin 🙂

Tango yolculuğunda en önemli başlangıç noktası dansı Tango Kursu Tuzlayı size sevdirecek, kaliteli ve saygın eğitimiyle sizin beklentilerinizi karşılayacak eğitmenler ve okuldur. Tango Garaj ailesi olarak sertifikalı eğitmenler, dünya çapında tanınan Arjantin’li hocalardan dersler alan, buenos aires’e her yıl ziyaretler yapan ve 10 ila 20 yıldır eğitmenlik yapan bir ekibimiz var. Dansı ezberleme yöntemiyle değil tamamen doğal akış içerisinde doğaçlama olarak öğreneceksiniz. Tek bir partnere bağlı kalarak onu da ezberlemek yerine ilk defa karşılaştığınız birisiyle bile rahatlıkla dans edebileceksiniz. Aynı zamanda okulumuzda düzenlediğimiz pratiklere katılarak kendi seviyenizde olanlarla çalışmalar yapacak, daha tecrübeli kişilerden tavsiyeler alacak ve bir arkadaşlık ortamı içinde zamanın keyfini çıkaracaksınız.

Tango kursu Tuzla demek esasen biz size yakın bir yerde yerinizde tangoyu ve tangonun fırsatlarını sizinle buluşturmak tanıştırmak demek. Okulumuzu, öğrencilerimizi ve eğitmenlerimizi tanıdıkça bizimle çok güzel vakit geçireceksiniz.