Tango kursu Mart 2016

Okulumuz tangio Garaj her ay açtığı yeni tango sınıflarına bu kez tango kursu Mart ayı sınıfları ile devam ediyor. Üstelik ilk aylık ücreti 75 TL. Bu promosyonun amacı tango ile tanışmak için çekincesi olan herkesi çok uygun bir fiyatla tangoyu denemeye davet etmektir.

Taksim Tango Kursu başlangıç tarihi 16 Mart Çarşamba
Kadıköy Tango Kursu başlangıç tarihi 18 Mart Cuma
Tango kursları hiç bilmeyenler için hazırlanmıştır.
Daha önce Tango tecrübeniz varsa bizimle irtibat kurun.
Tango Dersleri 90 dakika sürmektedir.

Tüm yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurmanız ve bizim sizi aramamızı beklemenizdir.

Formu doldurun sizi hemen arayalım

Tango Dersi Yerimiz

Ancak siz de kafanızdaki sorulara cevap almak istiyorsanız iletişim sayfasında sunduğumuz kanallar aracılığı ile bize hemen ulaşabilirsiniz.

Tango kursu Mart çalışmaları sırasında öncelikle tangonun beden diline ve doğaçlamaya yönelik bir dans olduğunu kavrayacağız.

Tango kursu Mart ayı sınıfları eşli veya eşsiz olarak katılabileceğiniz sınıflardır. Dersleri Türkiye’nin en saygın hocalarından olan ve bünyesinden 10 tane okul çıkaran Tango Garaj okulunun kurucusu Aydoğan Arkış verecektir. Türkiye’nin birçok ilkine imza atan Tango Garaj 17 senelik tecrübesiyle Türkiye’de binlerce dansçı ve şampiyon yetiştirmiş, uluslararası ortamlarda çok tanınan bir tango kursudur.

Tango kursu Mart ayı sınıflarına gelecek olan katılımcılar diğer Tango Garaj kursiyerleri gibi Pazar günleri 14:00 ve 18;00 saatleri arasında yapılan pratiklere ücretsiz katılacaklardır. Böylece öğrenmiş oldukları çalışmaları çok hızlı bir şekilde pekiştirme imkanı sağlanacaktır. Öte yandan kaçırılan derslerin telafisi de bu pratikler sırasında yapılmaktadır. Tango kursu Mart ayı sınıflarına tek gelen katılımcılar diğer tek gelen katılımcılar ile eşleştirilmektedir. Eşleşme sonucunda eksik kalan kadın veya erkek kursiyerlere okulun tecrübeli öğrencileri veya asistanları eşlik ederek bu eşleşme çözülmektedir.

Tango kursu Mart ayı sınıflarının bir promosyon ile başlamasının sebebi sadece uygun koşullarla tangoyu denemek değil, öte yandan okulumuzda sunulan kaliteli ortamın ve eğitimin niteliğinin mümkün olduğu kadar çok kişi tarafından kavranmasını sağlamaktır. Tango Garaj okulda kursiyerlerinin tango yaptıkları sürece birçok indirimlerden ve birçok avantajlardan faydalanmasını sağlamaktadır. Bunlara ait avantajların neler olduğunu kurslarımız sırasında öğrenebilirsiniz.

Tango Garaj normal ders ücretleri, indirimleri ve paketleri için internet sitemizdeki tango kursu ücretleri kısmına bakmanız yeterlidir.