Tango Kursu Hafta Sonu 4 Aralık 2016 tarihinde başlıyor. Okulumuz Tango Garaj’ın hafta içi programlarına ek olarak hafta sonu yapılacak çalışmalar hiç bilmeyenlere yönelik olacak.

Hafta Sonu Tango Kursu değil de hafta içi istiyorsanız sizi de düşündük. Buraya tıklayın.

Tango Kursu Hafta Sonu Çalışmaları

Tango herkesin yapabileceği bir danstır. Hiç bir şekilde fiziksel koşullara bağımlı değildir. Yürüyebilen herkes Tango yapabilir. Tango Garaj’ın bu yeni sınıfları Tango ile hiç tanışmamış olanlar içindir. Çalışmalar 90 dakika sürmektedir.

İlk ay indirimlerini kaçırmayın. Dilerseniz hemen arayalım

Tango Kursu Hafta Sonu ve Tango Garaj

Tango Garaj Türkiye’nin en deneyimli Tango Okuludur. Eğitmenleri 1997’den beri sadece Tango ile ilgilidir ve kendi eğitimlerine devam ederler. Eğitimleri yılların tecrübesine dayanan Tango müfredatını uygular. Eğitimler eğlence ve tango çalışmasını çok dengeli bir şekilde harmanlar. Yapılan eğlenceli çalışmalar ile vücudun hareketleri daha anlaşılır şekilde öğrenilmektedir.

Tango Kursu Hafta Sonu Özellikleri

Derslerimizde hiç bir şey ezberletilmiyor. Tüm dans bedenlerin birbiri ile uyumuna odaklı olarak öğreniliyor. Müziğin, dans ahlakının ve basit figürlerin dahi keyifli şekilde dans edilmesi için örnekler veriliyor. Katılımcılar çalışmalarda aktif olarak sorularını düşüncelerini paylaşıyorlar ve çalışmanın enerjisini artırıyorlar.

Derslerin ilk aylık ücreti 75 TL olarak belirleniyor. Tangoyu tanıman, bizim nasıl bir okul olduğunu anlaman için hem yeterli zaman harcamış oluyorsun hem de tango keyfini yaşamış oluyorsun. Birinci aydan sonra çalışmalarımız aynı sınıf arkadaşları ile devam ediyor ve gittikçe seviyemiz yükseliyor. Daha tecrübeli olmaya başlıyor dansımız gittikçe ilerliyor.

Tango yapmanın zor olduğunu düşünüyorsan hemen bu düşüncenden kurtulmalısın. Dilersen bir Pazar günü misafirimiz ol ve ortamımızı gör. Böylece hem çakahve içerkens ohbet eder, sorularını yanıtlarız hem de ortamdaki genç ve keyifli enerjiye şahit olursun. Öte yandan nasıl basit bir dans olduğunu gözlerinle de görmüş olur, boşuna çekindiğini hemen sen de tecrübe edersin.

Haydi yeni yıla güzel bir başlangıç yap ve kendine Tango hediye et. Çok güzel bir hediye olduğunu kısa zamanda göreceksin.

Bekliyoruz…

Dilersen Aralık ayında hafta içi çalışmalarımız da mevcut. Buradan bilgi alman mümkün.

Tango Kursu Hafta Sonu etkinliğimizin sosyal medyadaki bağlantısına buradan erişebilirsiniz.