Tango Kursu Aralık Hafta İçi çalışmalarımız başlıyor!

Al Pacino’nun efsane filmi Kadın Kokusu‘nu hatırlıyor musun? Emekli kör bir albayın, yardımcısı genç ile salona girip o zarif bayan ile yaptığı dansı hafızalarımızda hiç çıkmıyor öyle değil mi?

Hafta içi Tango Kursu değil de hafta sonu istiyorsanız sizi de düşündük. Buraya tıklayın.

Tango Kursu Aralık Hafta İçi çalışmalarımız senin için

Tango herkesin kolaylıkla yapabileceği bir dans. Boy, kilo, engelli olmak Tango dansı için sıkıntı yaratmıyor. Hele ki estetik olmaya takmanın hiç bir anlamı yok. Tango sosyal bir dans olarak Buenos Aires ve dünyanın bir çok şehrinde her gün yapılıyor. O yüzden Tango tam sana göre. Seni yeni sınıflarımıza katılmaya davet ediyoruz.

İlk ay indirimlerini kaçırmayın. Dilerseniz hemen arayalım

Tango Kursu Aralık Hafta İçi Sınıfları

Tango Dansı için bütün yapman gereken yürümeyi başarabilmek. Evet! Yürüyebiliyorsan Tango yapabilirsin. Üstelik bu dansı Hocaların Hocası, Şampiyonların Eğitmeni Tango Garaj ile çalışarak yapacaksın. Yüzlerce dansçı yetiştiren okulumuz Türkiye’nin ilklerinin sahibi ve en saygın okulu. Sadece ülkemizde değil tüm dünyada tanınır ve 1997’den beri sadece Tango ile ilgilenir.

Tango Kursu Aralık Hafta İçi Ücretleri

Tango garaj ilk ay kurslarını 75 TL olarak sunmaktadır. Bunun nedeni tangoyu tanıman, bizleri yakından görmen için. Sonrasında sana devam eden bir yolculuk sunacağız. Bizler, Tangoyu ve okulumuzdaki genç enerjiyi çok seveceksin. Buna eminiz. Dilediğin bir Pazar aramıza katıl ve misafirimiz ol. Bunu çok isteriz. İletişim sayfamızda tüm tarifler mevcut.

Tango ve Tango dansı eğitimi hiç bir şey ezberlemenizi gerektirmez. Temel birikimi ile çok keyifli dansları tamamen doğaçlama dans edebilirsin. Bunun için yapman gereken doğru bir eğitmenle ve doğru bir müfredat takibi ile çalışman. Tango Garaj kesinlikle kalitesi, eğitimi, eğlencesi ve katılımcılarının mutluluğuna olan odağı ile doğru eğitim sunar.

Tango Kursu Aralık Hafta İçi çalışmaları için sosyal medyada paylaştığımız etkinliğimiz burada bulabilirsin.

Dilersen Aralık ayı hafta sonu çalışmalarımız için buradan bilgi alabilirsin

Sene de bekliyoruz!