Hafta Tango Kursu Şubat 2016

Tango Garaj, yoğun talep üzerine yeni bir Hafta Sonu Tango Kursu açıyor. Türkiye’nin en tercih edilen Tango Okulu olan Tango Garaj çalışanların rahatlıkla katılabileceği hafta içi iş çıkışı saatlerine uygun kursları yıllardır sunmaktadır.

Hafta Sonu Tango Kursu

Öte yandan bu kurslara gelemeyen dans sevenleri de yeni Hafta Sonu Tango Kursu çalışmaları ile bir araya topluyor. Şubat 2016’da başlangıç yapacak olan bu kurslarda zaman sıkıntısı olmadan çalışabileceğiz.

Tüm yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurmak. Biz sizi hemen arayacağız.

Formu doldurun sizi hemen arayalım

Kadıköy Tango Dersi Yerimiz

Suadiye Mahallesi, Kazım Özalp Sokak No: 39 Özalp Apt. Şaşkınbakkal, Kadıköy – İstanbul
Caddebostan sahil yolundan giderken Şaşkınbakkal ışıklarından sola dönünce sağda Özalp Apt. görünecektir. Bağdat caddesinden geçerken de Boyner’in yanından denize doğru indiğinizde ileride solda aynı yere çıkarsınız.

Taksim Tango Kursu Adresi

İstiklal Cad. Ayhan Işık Sok. No: 3 Teras Kat Beyoğlu – İstanbul

İstiklal Caddesi, Demirören AVM Karşısındaki Garanti Bankasından içeri giren sokak. Solda ilk bina (Shaapka Club) girişinin terası

Hafta Sonu Tango Kursu

Tango Garaj haftanın tüm iş günleri Tango Kursu verir. Sadece Tango ile ilgilenir ve bu konuda Türkiye’nin en saygın Tango Kursudur. Bünyesinden yetişen şampiyonların yanında asistanlık ve hocalık seviyesine gelen Tango Kursu katılımcıları bulunur.

Her ne kadar Tango Kursu çalışma saatlerini iş çıkışı sonrası yetişilebilecek şekilde sunan Tango Garaj, bu programa çeşitli nedenlerle uyamayan dans severlere şimdi Hafta Sonu Tango Kursu çalışmalarını sunuyor. Şbat ayında başlayacak çalışmalar çok uygun fiyat ve cazip indirimlerle sunuluyor.

Hafta Sonu Tango Kursu, konusunda uzman eğitmenler tarafından verilir. Kurs katılımcılarının zaman ve nakit yatırımları bu şekilde korunur. Tango Garaj kurs katılımcılarının hiç bir şey ezberlemeden tüm dünyada Tango dansı yapmalarını sağlar. Böylece yurt içi veya yurt dışı gezilerinizde Tango keyfinizi çekinmeden sürdürebilirsiniz.

Tango Garaj bünyesinden 10 tane Tango Okulu çıkarmıştır.

Facebook sayfamız için tıklayın.
Twitter sayfamız için tıklayın.
Instagram sayfamız için tıklayın.