Yeni Yıl Tango Kursu

Türkiye’nin en saygın Tango Okulu Yeni Yıl Tango Kursu çalışmalarına seni de bekliyor. Her ay açılan sınıflarımızda seni de görmek çok güzel olacak. Üstelik ilk ay 35% yeni yıl indirimi ile.

Genç, yüksek enerjili, sıcak atmosferi ve çok eğlenceli derslerimizle güzel danslara ve arkadaşlıklara davetlisin. 1997’den beri edindiğimiz tecrübemiz ve dansa yönelik sadece okulumuzda bulabileceğin çalışma programımız ile seni bizden daha kısa sürede dans ettirecek bir yer olduğunu düşünmüyoruz. Ezbere dayanmayan ve içinde dans için özel eğlenceli çalışmalar ile dünyanın her yerinde herkesle rahatça dans edebilirsin.

Yeni Yıl Tango Kursu Kimler İçin?

Tango tecrübesi olmayanlar veya geçmişte biraz çalışmış ancak yeniden başlamak isteyen herkese açık kurslar. Eğer, daha fazla tecrüben varsa ve sen de Tango Garaj’ın benzersiz birikiminden faydalanmak istersen diğer günlerdeki sınıflara gelebilirsin. Tango Garaj, herkese ve her keseye uygun çalışmalar sunar

Yeni yıl fırsatını kaçırma. Dilersen seni hemen arayalım

Yeni Yıl Tango Kursu Haftada Kaç Gün?

Derslerin haftada bir gün ve 90 dakika. Ancak, bir sınıfa dahil olan herkes kendi seviyesine uygun diğer sınıflara da katılabiliyor. Üstelik ek bir bedel ödemeden. Öte yandan her Pazar 14:00 – 18:00 arası tüm okul eğitmenleri, öğrencileri ve tecrübeli asistanları ile gerçekleşen pratiklerimizde de bol, bol dans edip çalışıyoruz.

Yeni Yıl Tango Kursu Fiyatı Nedir?

İlk ay 35% indirimle başlıyorsun. Sonra normal ödemelere geçiyorsun. Bunun için bir kaç seçeneğin var. Hemen incelemek için buraya tıkla lütfen. Tango Garaj, eğitim kalitesi ve fiyat performansı olarak Türkiye’nin en uygun okuludur. Dünyanın en üst seviyedeki ustaları ile eğitimlerini her yıl sürdüren okul eğitmenleri Tango dansındaki en yeni ve kabul görmüş teknikleri katılımcılarına sunar.

Neden Tango Garaj?

Yeni Yıl Tango Kursu, Tango Garaj’a gelmen için iyi bir fırsat. Çünkü Tango Garaj Hocaların Hocası ile çalışmalar yapar. Bünyesinden Tango Şampiyonları ve 10 Tane Tango Okulu çıkarmıştır. Türkiye’de ilklerin okulu olarak bilinir ve saygınlığı ve eğitmenliği ile ayrıcalıklıdır.

Yeni yılda sana ve sevdiklerine en güzel hediye Tango Kursu olacaktır.