Yeni Tango Sınıfı Ocak 2016’da Başlıyor

Tango dünyasında çok saygın bir yere sahip olan Tango Garaj 2016 yılında herkesi Tango ile buluşturmaya devam ediyor. Ekim, Kasım, Aralık kurslarından sonra Ocak ayında da tango dersi çalışmalarına devam ediyoruz.

Tango Garaj bugüne dek uygulamadığı fiyat avantajı ile Yılbaşı Hediyenizi sunuyor; Ocak ayı Tango Kursu Yılbaşı kampanyası! Bir ay boyunca bu derslere aylık sadece 50 TL. ödeyerek katılabilirsiniz. Tüm yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurmak. Biz sizi hemen arayacağız.

Formu doldurun sizi hemen arayalım

Dilediğiniz zaman studyomuza gelip misafirimiz olabilirsiniz. Hem bizleri hem de ortamımızı görmeniz bizi çok sevindirecek.

Kadıköy Tango Dersi Yerimiz

Suadiye Mahallesi, Kazım Özalp Sokak No: 39 Özalp Apt. Şaşkınbakkal, Kadıköy – İstanbul
Caddebostan sahil yolundan giderken Şaşkınbakkal ışıklarından sola dönünce sağda Özalp Apt. görünecektir. Bağdat caddesinden geçerken de Boyner’in yanından denize doğru indiğinizde ileride solda aynı yere çıkarsınız.

Taksim Tango Kursu Adresi

İstiklal Cad. Ayhan Işık Sok. No: 3 Teras Kat Beyoğlu – İstanbul

İstiklal Caddesi, Demirören AVM Karşısındaki Garanti Bankasından içeri giren sokak. Solda ilk bina (Shaapka Club) girişinin terası

Yeni Yılda Yeni Tango Sınıfı

Siz de kendinize bir iyilik yapın. Dans ederek kendinizi tanıyın ve dünyanın her yerinde yüzlerce arkadaş edinin. Tango Garaj, hiç bir şey ezberletmeden, Buenos Aires dahil, dünyanın her yerinde herkesle dans etmenizi sağlayan bir eğitim sunar.

Tango Kursu olarak Hocaların Hocası ünvanı ile tanınan Aydoğan Arkış tarafından kurulan Tango Garaj binlerce dansçı yetiştirmiş, aralarından Türkiye şampiyonları ve yeni okul sahibi katılımcılar çıkmıştır.

Tango Garaj Yeni Tango Sınıfı tangoseverler arasına sizi de katmak için her zamanki gibi heyecan duyuyor.