Yeni Sezon Lansmanı Gerçekleşti

Türkiye’nin en iyi tango kursu olarak gösterilen okullardan okulumuz Tango Garaj bu kez bir başka yeneiliğe imza attı. Daha önce direkt olarak sezon açılışı yapan Tango Okulları, sezon açılışına odaklı olamıyorlardı. Bir sezon boyunca temel hedeflerinin neler olacağı konusunda Tango Camiasına bilgi verilmiyordu. Bunun nedeni okuldaki tango kursu eğitiminin disiplinl ve nitelikli içerik sahibi olmamasından kaynaklanmasıydı.

Yeni Sezon Lansmanı içeriğinde Tango Garaj, 1997’den beri olan tecrübesi ile çok kuvvetli bir eğitim modeli üreterek yeni sezonu hazırladı ve Türkiye’de ilk kez Yeni Sezon Lansmanı başlığı altında tangoseverlere sundu. İçerik ve yeni sezon çalışmalarına ilham veren çabaları 4 ana başlıkta sunan Yeni Sezon Tango Kursu Lansmanında katılımcılar da sorularıa cevaplar buldu.

Bu 4 başlık genel anlatımla aşağıdaki kapsama sahip idi;

1- Tango Garaj’ın varlığı katılana nasıl bir avantaj sağlıyor? (THANK GOD IT’S TANGO GARAJ)
2- Tango Garaj’ı neden seveceksiniz? (I LOVE TANGO GARAJ )
3- Tango Garaj’ı katılımcılar nasıl sahiplenebileceker? (my TANGO GARAJ)
4- Tango Garaj ile yıllar sonra Tango Eğitim kalitesi nasıl garanti edilecek? (KEEP CALM AND STAY TUNED TO TANGO GARAJ)

Yeni Sezon Lansmanı Sunumu

Yeni Sezon Lansmanı Sunumu iki saat sürdü ve güzel ikramlarla keyfimiz daha da arttı. Öncesinde ve sonrasında yapılan ücretsiz pratik çalışması kaynaşmayı artırdı. Kalabalık bir katılım ile gerçekleşen etkinlik gene bir ilk olması açısından çok önemliydi. Kusursuz bir akış içerisinde gerçekleşen güne güzel bir heyecan ve canlılık hakimdi.