Yaz Tango Kursu Kampanyası

En çok tercih edilen Tango Kursu Tango Garaj, Yaz Tango Kursu çalışmalarına seni de bekliyor. 1997’den beri sadece Tango ile ilgilenen ve Türkiye’nin önder, saygın okulu hiç bir şeyi ezberletmeden ikinci dersten sonra dans etmenizi sağlıyor. Bünyesinden 10 Tango okulu ve şampiyonlar çıkaran okulumuz Yaz Tango Kursu ile harika bir kampanya da sunuyor.

Denemeniz ve kararınızı sonra vermeniz için ilk ay ücretini 75 TL olarak ödüyorsunuz.

Yaz Tango Kursu

Tango Garaj sizi de dans edenler arasına çağırıyor.

Bize ulaşın hemen sorularınızı cevaplayalım

Eposta

[email protected]

Telefon

+90 (532) 583-2824

Formu doldurun sizi hemen arayalım

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false”]

Tango sanılanın aksine çok kolaydır. Önemli olan yetkin eğitmenler ve tecrübeli bir okul ile çalışmanızdır. Türkiye’nin ilklerine imza atan Tango Garaj dans öz güveni yüksek öğrenciler yetiştirir. Hocaları kendi eğitimlerini aralıksız sürdürür ve Avrupa’da, Buenos Aires’te özel eğitimler alarak dünyadaki tüm yenilikleri öğrencilerine aktarır.

Yaz Tango Kursu Kampanyası

Evet, biliyoruz ki çoğunuz Tango kursuna yazılırken çekiniyorsunuz. Çünkü; filimlerde veya Tango Sahne gösterilerinde gördüğünüz dansların hepsi zor ve koreografik hareketlerden oluşuyor. Oysa sosyal anlamda Tango dansı bunlardan çok farklı ve öyle zorlayan hareketler yok. Çünkü her yaştan, her boydan, her kilodan herkes Tango yapabilir. Kısacası yürüyen herkes bunu başarabilir. Önemli olan işini eğitime adamış okullar ile çalışmaktır.

Kısacası; Yaz Tango Kursu herkes içindir.

Haydi şimdi bize ulaşın ve binlerce yetiştirdiğimiz dansçılar arasına katılın. Kim bilir? Belki de hiç bilmediğiniz bir yetenek sahibsiniz ve Tangoyu seveceksiniz. İşte bu durumda sizi yarışmacı, asistan eğitmen, sınıf eğitmeni ve hatta okul sahibi yaptığımız diğer öğrencilerimiz gibi bir Tango geleceği de bekliyordur!