Yaz Sezonu Tango Sınıfı

Yaz sezonuna tango sınıfı sizi de bekliyor. Şaşkınbakkal ve Taksim’de toplu taşım ulaşımı ile kolayca gelebeliceğiniz stüdyolarımızda, Tango kurslarımızda yerinizi alın. Haziran ayında açılacak sınıflarımız herkese hitap ediyor. Dilerseniz hayatınızda hiç tango yapmamış olun, dilerseniz tecrübeli bir dansçı olun. Her seviye için Tango sınıfı seçenekleri sizleri bekliyor.

Şu keyifli dansı izlemeye ne dersiniz?

Kendini sürekli geliştiren eğitmenlerimiz ile sizlere tango dersi sunmak bizler için gerçekten bir eğlence. Yeni başlıyorsanız, Tango derslerine ilk bir ay boyunca kayıt alabiliyoruz. Merak etmeyin; gereken desteği asistan eğitmenlerimiz sağlıyorlar.

Kısa ve çabuk bir başvuru için iletişim sayfamızdaki ön kayıt formunu doldurun ve sizi hemen arayalım. Formu doldurmak size bir yükümlülük getirmez.

Tango Garaj, 1997’den beri Tango ile ilgilenir, ve saygı gören kadrosu ile eğitim vermektedir. Her seviyeden Tango Dersi sunar. Eğitmenleri kendi eğitimlerine devam ederler.

Tango sınıfı katılımı için çekiniyor musunuz? Sizin gibi onlarca kişi dersleri sevip bugün tango eğitmeni derecesine gelene dek Tango Dersi aldı ve şimdi Tango Kursu verebiliyor. Bünyesinden şampiyonlar ve tanınmış eğitmenler çıkaran Tango Garaj sizleri de onların geçtiği Tango Sınıfı ve Tango Çalışmaları içine almaktan mutluluk duyacaktır.

Tango Sınıfı kararınızı vermeden önce bu basit dansı doğru adresten öğrendiğinize emin olmalısınız. Tango sınıfları kayıdınızı yaptırmadan önce Tango Okulu ve Tango Kursu veren ekibi iyi araştırmalısınız. Eğitmenlerin geçmişi nasıl ve bugün itibarı ile kendi eğitimlerini nasıl geliştiriyorlar? Herhangi bir sertifikaları var mı ve bunla rne kadar güncel? Hocalara özel hangi uluslararası çalışmalara katılıyorlar? Eğitim almak için en son hangi organizasyona katılım sağladılar?

Tango, doğaçlama üzerine bir danstır ve sürekli gelişen, yenilikler içeren bir danstır. Kendisini geliştirmeyen ve kısıtlı bilgi ile eğitmenlik yapan okulların öğrencileri kalıp şeklinde dans etmeye başlarlar. Öğrenciye sunulan malzeme çeşitlilik göstermelidir. Yenilikleri öğrendikçe dansınız gelişir ve daha fazla doğaçlama yapma şansınız olur. Bu da mümkün olduğunca farklı bakış açısı kazanmanız ile mümkündür. En basit tango dansında bile yüzlerce farklı deneyiş yapabilirsiniz. Tabii ufkunuzu bu şekilde açabilecek eğitmenler ile.