Yakın Dans Tango Seminerleri

Yakın dans (Close Embrace) ile yapılan dansın zevki hiç bir tarzda yoktur. Bu tarz, doğru şekilde yapılmazsa eşinizde keyif yerine sıkıntı yaratır. Önemli temeller eksik olduğu sürece yakın dans, akıcılık ve doğaçlama yeteneğinizi kısıtlar. Bu nedenle temellerinizin ve onlar üzerine inşa edilen tarzınızın oturması şarttır.

Kapalı Dans veya Yakın Dans Tango Seminerleri kalabalık pistlerde veya Buenos Aires gibi Tangonun önemli merkezlerinde, milongalarda tercih edilen Tango Tarzı, Tango Stilidir. Böylece hem dans ederken çok alan işgal etmez hem de müziği ve eşinizi daha yakın duyumsarsınız. Pistte çarpışmaların en aza inmesine olanak sağlayan bu tarz kesinlikle işin uzmanı Tango eğitmenlerinden alınmalıdır.

Yakın Dans Tango seminerleri, Tutuş, Sarılma, Postür, Eksen gibi temel çalışmalar ile başlıyor. Ocho teknikleri ve dönüş çalışmaları ile sürüyor. Dersler 2 saat sürüyor. İlk yarısında teknik ve analitik çalışmalar, ikinci yarısında ise konunun pekiştirici figürler üzerinde çalışılıyor. Ders boyunca tüm öğrenciler ile tek, tek ilgileniliyor.

Dersler 2 Temmuz Perşembe saat 20:00 de başlıyor ve 4 hafta boyunca aynı zamanlarda devam ediyor.

Yakında Dans Tango Seminerleri Etkinliğimizin sosyal medya bağlantısına buradan ulaşabilirsiniz.

Katılım için ön kayıt zorunludur.