Tango Kursu Sevgililer Günü

Tango Garaj her ay açtığı yeni Tango Kursu çalışmalarına bu kez çok özel bir sınıf ile hazırlanıyor. SEVGİLİLER GÜNÜ için özel kursumuz ile karşınızdayız…

Hemen ‘Ya sevgilim yoksa?’ der gibi olduğunuzu duyuyoruz. Merak etme; Tango hayatına girdiğinde en tutkulu sevgilin olmaya aday. Çünkü Tango sadece aşkın tutkunun dansı değil. Tango her duygunun dansı, her şeyin dansı, herkesin ve hayatının her anının dansı.

3 ay gibi kısa sürede çok zengin dans eden bir dansçı olman için tüm yapman gereken 1997’den beri süregelen tecrübeli eğitimlerimize katılman. Eğitimimiz hiç bir ezber istemiyor ve Tangonun vatanı Arjantin, Buenos Aires dahil dünyanın her yerinde herkesle dans etmeni garanti ediyor.

Yeni Yıl Tango Kursu Kimler İçin?

Tango Kursu Sevgililer Günü çalışmaları herkese açık. Eşi ile gelenlerin dışında yalnız gelenler diğer katılımcılar ile eşleşerek çalışıyorlar.
Eğer, daha tecrübeli isen sen de Tango Garaj’ın benzersiz birikiminden faydalanabilir, diğer günlerdeki sınıflara gelebilirsin.

Bu çok özel fırsatı kaçırma. Dilersen seni hemen arayalım

Tango Kursu Sevgiler Günü Nasıl Bir Eğitim?

Derslerin haftada bir gün ve 90 dakika. Ancak, bir sınıfa dahil olan herkes kendi seviyesine uygun diğer sınıflara da katılabiliyor. Üstelik ek bir bedel ödemeden. Öte yandan her Pazar 14:00 – 18:00 arası tüm okul eğitmenleri, öğrencileri ve tecrübeli asistanları ile gerçekleşen pratiklerimizde de bol, bol dans edip çalışıyoruz.

Tango Kursu Sevgililer Günü Fiyatı Nedir?

İlk ay 35% indirimle başlıyorsun. Sonra normal ödemelere geçiyorsun. Bunun için bir kaç seçeneğin var. Hemen incelemek için buraya tıkla lütfen. Tango Garaj, eğitim kalitesi ve fiyat performansı olarak Türkiye’nin en uygun okuludur. Dünyanın en üst seviyedeki ustaları ile eğitimlerini her yıl sürdüren okul eğitmenleri Tango dansındaki en yeni ve kabul görmüş teknikleri katılımcılarına sunar.

Neden Tango Garaj?

Yeni Yıl Tango Kursu, Tango Garaj’a gelmen için iyi bir fırsat. Çünkü Tango Garaj Hocaların Hocası ile çalışmalar yapar. Bünyesinden Tango Şampiyonları ve 10 Tane Tango Okulu çıkarmıştır. Türkiye’de ilklerin okulu olarak bilinir ve saygınlığı ve eğitmenliği ile ayrıcalıklıdır.

Sevgililer Gününde sana ve sevdiklerine en tutkulu hediye Tango Kursu olacaktır.