Tango Kursu Anadolu Yakası İstanbul’un Kadıköy bölgesinde oturan birçok çalışan, öğrenci, ve diğer sakinlerine Tango Garaj kalitesiyle sunulan çalışmalardan oluşuyor. Avrupa yakasındaki hareketliliğe nazaran Anadolu yakası büyük çoğunlukla daha ziyade yerleşik bir hayata sahip. Bu nedenle insanlar genellikle işyerlerinden geldikten sonra önce evlerine ondan sonra da hobilerine vakit ayırıyorlar.

Tango Kursu Ücretleri

Her ay yeni sınıflarımıza cazip indirimler ile kayıt olabilirsiniz. Orta ve İleri seviye sınıflarımız için haftanın 5 günü bekleriz.

Hafta içi ve hafta sonu kurslarına ilk aya özel cazip indirimlerle kayıt olabilirsiniz.

Tango Garaj tango kursu Anadolu yakası çalışmaları ile bu hobilere bir destek sağlıyor ve herkesin keyifli vakit geçirmesine vesile oluyor. 1997 senesinden beri Türkiye’nin Önder tango okulu olarak birçok organizasyonlarda ve çalışmalarda faaliyet gösteren Tango Garaj kurucuları Anadolu Yakası’nın en tercih edilen tango kursu olarak burada yaşayanların kaliteli tango seviyesine ulaşması için büyük çaba harcıyorlar.

Tango kursu Anadolu yakası çalışmaları kesinlikle hem keyifli ve eğlenceli hem de disiplinli bir müfredat takip edilerek yapılıyor. Birçok sosyal dansçı ve birçok uluslararası dansçı yetiştiren Tango Garaj, Anadolu yakası ve Avrupa yakası tango kursları ile dans camiasına yeni simalar ve yeni yetenekler kazandırıyor. Tango, Anadolu yakasında kalabalık bir kursiyer katılımı elde etmiş durumda. Çeşitli sosyal aktivitelerin yanında tango Anadolu yakası kursu, Kadıköy bölgesinde yaşayan herkesin keyifle ve severek katıldığı aktiviteler arasında yer alıyor.

Tango Garaj düzenlediği tango kursları ve her pazar günü tüm öğrencilerini açık ücretsiz tango pratikleri ile bu kurslara katılan herkesin Tango seviyesini daha da ileri götürmelerine yardımcı oluyor. Öte yandan düzenlediği tango geceleri yani Milongalar ile dans severlerin bir araya gelip sadece tango keyfini yaşamalarına aracılık ediyor.

Bize ulaşmak ister misin?

[email protected]

Telefon

+90 (532) 583-2824

Dilersen formu doldur hemen arayalım

Tango Kursu Anadolu yakası

çalışmaları kapsamında Tango Garaj her ay dünyanın önde gelen Arjantinli usta eğitmenlerini yoğun tango haftası düzenlemek amacı ile Anadolu yakasına ve Avrupa yakasına davet ederek düzenli atölyeler sunuyor.

Herkese ve her keseye uygun fiyatları ile Tango Garaj, bu anlamda liderliğini sürdürmeye devam ediyor. Üniversite öğrencilerine özel indirim uygulanan programlarda ayrıca eşli katılımcılara, arkadaşıyla gelenlere ve sezonluk veya yarı sezonluk peşin ödemeli katılımlarda çok cazip fiyat avantajları sunuyor.

Anadolu yakasında tango öğrenmek istiyorsanız kesinlikle hocaların hocası veTürkiye’nin en saygın tango okulu olarak ün yapmış olan Tango Garaj ile tanışmalısınız.