Tango Kursu 2016 Sonbahar Sezonu Başlıyor!

Tango Kursu 2016 Sonbahar Sezonu

Herkesin rahatlıkla başardığı Tango dansı, Türkiye’nin en prestijli okulu Tango Garaj ile seni de buluşturuyor. Benzersiz koşullar ile Tangoyu tanımaya davetlisin. Yürüyorsan dans edebilirsin. İlk ay sağlanan 50% indirim kararını vermen için büyük bir fırsat. Yetiştirdiğimiz yüzlerce dansçı, şampiyonlar ve eğitmenler arasına sen de katılabilirsin. Üstelik çok eğlenerek ve benzersiz genç enerjimize ortak olarak.

Yukarıdaki Fotoğrafta Olmak İster Misin?

Evet, onlar gerçek öğrencilerimiz. Sadece bir kısmı tabii. Tangonun kolay olduğunu görüp ikinci dersten itibaren dans eden, 3-4 aylık çalışmalar sonrasında da bir çok figürü yapabilen öğrencilerimizden bir kısmı. Birbirleri ile çok güzel arkadaşlıklar kurup, danslarını geliştiriyorlar ve gösteriler yapıp, derslerde asistan ve ileride kendi başlarına eğitmenlik de yapıyorlar. Aralarından kendi okullarını açanlar da çıkıyor.

Tango Kursu 2016 Sonbahar Sezonu Çalışmalarına Çekinmeden Gel

Başlangıç zor gelebilir. İstersen herhangi bir Pazar 14:00 – 18:00 arası stüdyomuza gelip ortamı görebilirsin. Kafemizde misafir edebiliriz seni. Hem nasıl bir okul olduğumuzu görür, hem de senin gibi çekingen başlayıp dans etmeye geçen öğrencilerimizle tanışabilirsin.

İstersen bu formu doldurup seni aramamızı isteyebilirsin. Sorularını hemen cevaplayacağımızdan emin olabilirsin. Dilersen, (532)-583-2824 numaralı telefondan hemen arayıp da bilgileri alabilirsin.

Tango Kursu 2016 Sonbahar Sezonu Sana Yeni Kapılar Açabilir

Tango Garaj Tangoyu sadece hobi olarak değil, hayatının bir parçası yapabileceğin imkanları da sunar. Arjantin’den getirdiği ustalar ile çalışma imkanı sağlar. Genç ve yetenekli öğrencilerine önemli roller verir ve onları Eğitmen asistanı, eğitmen pozisyonlarına getirerek kazançlar da sağlar. Öğrencilerine gösteri imkanı verir. Yarışmalara ve gösterilere hazırlar.

Tango Garaj, bünyesinden 10 Tango Okulu çıkarmıştır. Dünyaca meşhur Tango ustaları ile yakın bağlar içindedir ve onları Türkiye’ye getirir. Türkiye’deki bir çok önemli Tango etkinliğinin ilklerini Tango Garaj yapmış ve bu yönde bir vizyon açmıştır. Saygınlığı bu yaptıkları ile kazanmıştır ve camianın ilk gününden beri sahnededir. Eğitmenleri sürekli eğitim alırlar ve kendilerini her zaman geliştirmeye adamışlardır. Eğitimin kalitesi de buradan gelmektedir.

Tango Kursu 2016 Sonbahar Sezonu Başlıyor!

1997 yılından beri sadece Tango Kursu sunan ve dünyaca tanınan okulumuz Eylül, Ekim, Kasım sınıflarımıza seni de bekliyor. Önemli olan yetkin eğitmen kadrosu ile çalışman. Tango garaj eğitmenleri dünyaca ünlü hocalar ile Buenos Aires ve Avrupa’da özel olarak çalışarak eğitimlerini sürdürür. Bilgileri en yetkin ağızdan alır ve aktarır.

Haydi! Seni de bekliyoruz…