Tango Dans Kursu

Tango Garaj ile sunulan tango dans kursu tam 18 yıllık tecrübeye dayanıyor. Bu tecrübenin içerisinde kendisini sürekli eğiterek geliştiren bir okul ve öğretmenler birikiminden bahsediyoruz.

Tango Garaj Türkiye’nin en tecrübeli tango okulu ve en saygın tango kursu olarak birçok yerde kabul görmektedir. Verdiği tango dans kursu eğitimleriyle katılımcılarının Buenos Aires dahil her yerde rahatlıkla Arjantinliler gibi sosyal anlamda dans etmelerini sağlıyor.

Tango Dans Kursu Faydası

Tango dansı kursu diğer birçok bir gibi hayatımıza girip tüm hayatımız boyunca Yaşayacağımız tango eğlencesini ve keyfini yaşatmak için katılmamız gereken çalışmalardır. Tango dans çalışması diyince bir çok sunulan eğitim ve çalışmalar aklımıza geliyor.

Bugün Taksim tango dans kursu ve Kadıköy tango dans kursu gibi merkezi yerlerde sunulan tango dans kurslaru bireylerin hobilerini karşılamakla beraber onların kişisel gelişimlerine de yardımcı oluyor. Çünkü bilimsel olarak kanıtlandığı gibi tango insanların birçok alanda gelişimlerini sağlıyor. Tango, Buenos Aires’ten ve Arjantinden bütün dünyaya yayılmış bir dans. Bugün dünyanın hemen hemen her şehrinde birçok salonda ve stüdyoda tango dansı kursu anlamında çalışmalar yapılıyor. Bu çalışmalar ile katılımcılar tanko yeteneklerini geliştiriyor ve daha sonra dans gecelerinde danslar yapıyorlar.

Tangogaraj tango dans kursu Kadıköy ve taksimde vermiş olduğu kurslar ile bugün haftanın altı günü tango çalışmaları sunabiliyor. Öte yandan Bakırköy, Ataşehir, Beylikdüzü, Kartal, pendik gibi yerlerde de yaptığı çalışmalar önplanda kabul görüyor. Tango kesinlikle ve kesinlikle eğitimi ve kalitesi kanıtlanmış eğitmenler tarafından verilmelidir. İlk anlamda değerlendirilmesi gereken şey eğitmenlerin tango camiasına yapmış oldukları katkılar ve kaliteleri olmalıdır. İşin maddi boyutu çok farklı yönleri içermektedir. Ucuza bulunan tango kursları maalesef her zaman beklenen kaliteyi sunulmaktadır. Bu nedenle yapılması gereken en iyi şey tango kursu veren yerleri ziyaret edip önceden bilgileri toplayıp daha sonra karar vermek olmalıdır.

Tango dans kursu herkesin başarabileceği bir şekilde verilmelidir. Tango katılımcıları yaş kilo ve fiziksel durumları nedeniyle tango dansını öğrenemeyeceklerini düşünebilirler. Ancak bu doğru değildir. Yürüyebilen herkes tango yapabilir. Önemli olan size tam boyu öğretecek olan kişilerin ne kadar tecrübeli ne kadar saygın olduğunu dur. Tango Garaj bünyesinden 10 adet okul çıkarmış çok yüksek kalite eğitim sunan bir okuldur.

Tango dansı üzerine genel bir açıklamayı burada bulabilirsiniz