Taksim Tango Sınıfı

Avrupa Yakası Tango Kursu seçimlerinde Taksim en gözde bölgelerden birisi. Çok fazla sayıda kursun yer aldığı Taksim’de Tango Kursu seçimi yapmak gerçekten zor. Tango Garaj, Taksim’de kaliteli ve ezbere dayanmayan Tango Kursu ile herkesin hemen Tango yapması için tecrübesini konuşturuyor.

En iyi tango kursu hangisi acaba? Diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. En ucuz tango kursu en iyi olanı değil elbette. En pahalı tango kursu da. Tango dersleri İstanbul’un bir çok yerinde sunuluyor. Bunların arasından en doğru tango kursu seçimini yapmak zor değil. Tango dersi harcayacağınız paraya ve zamana değer bir yerde olmalı.

Taksim Tango Sınıfı Kursu bir çok okulun sağladığı bir imkan. Öncelikle hepsi aynı yerde yani Taksim’de olduğu için bu yönde bir avantajdan bahsedemeyiz. Ancak, eğitmenler ve dersin verildiği mekanlar devreye girdiğinde seçimler çabucak azalıyor.

Tango Garaj eğitmenleri her sene yurt dışında, Buenos Aires dahil, eğitimlerini alarak kendi gelişimlerini güncelleştirirler. Sadece bu amaçla 2 Hafta Avrupa’da, bir aya kadar Arjantin’de kalarak Tango eğitimlerini alırlar. Bu nedenle anlattıkları bilgiler tüm dünyada geçerli ve günceldir. Taksim Tango Sınıfı katılımcıları dünyanın herhangi bir ülkesine gittiğinde rahatlıkla danslarını yapabilirler ve bunlara büyük özgüven aşılar.

Tango Garaj eğitmenleri, Tango dışındaki profesyonel hayatlarda üst düzey yöneticilik yapmışlardır. Tango’nun kişisel gelişime etkisini bu yöneticilik tecrübeleri ile birleştirdiklerinde şirketlere veya okullara özel müfredatlar sunabilmektedirler. Bu anlamda Tango, özgüven, iletişim, sunum, takım arkadaşlığı, liderlik vb. konularda çok yardımcı bir ders olarak da algılanmaktadır. Taksim Tango Kursu Tango Garaj’ın imajı ve saygınlığına uygun bir nitelikte sağlanmaktadır.