Tango Sınıfları

Nisan ayındaki Şaşkınbakkal, Taksim, Bakırköy, Ataşehir ve Beylikdüzü Tango sınıflarımızda yerinizi alın. Sizlere Tangoyu tanıştırmak ve günlük hayatınızda yer vermeniz için kaliteli eğitmen kadromuzla çalışıyoruz. Tango derslerine ilk bir ay boyunca kayıt alabiliyoruz. Sınıfınıza yetişmeniz için gereken destekleri sağlıyoruz.

Dilerseniz hemen iletişim sayfamızdaki ön kayıt formunu doldurun ve sizi hemen arayalım.

Tango Garaj, 1997’den beri Tango ile ilgilenir. 15 yıldır eğitim vermektedir. Her seviyeden Tango Dersi sunar. Eğitmenleri kendi eğitimlerine devam ederler.

Tango, her yaştan herkesin yapabileceğiz kolay bir danstır. Yürüyebiliyorsanız Tango yapabilirsiniz. Önemli olan konusuzun uzmanı Tango Eğitmeni ile çalışmanızdır. Tango sınıfları kayıdınızı yaptırmadan önce Tango Okulu ve Tango Kursu veren ekibi iyi araştırmalısınız. Eğitmenlerin geçmişi nasıl ve bugün itibarı ile kendi eğitimlerini nasıl geliştiriyorlar? Herhangi bir sertifikaları var mı ve bunla rne kadar güncel? Hocalara özel hangi uluslararası çalışmalara katılıyorlar? Eğitim almak için en son hangi organizasyona katılım sağladılar?

Tango, doğaçlama üzerine bir danstır ve sürekli gelişen, yenilikler içeren bir danstır. Kendisini geliştirmeyen ve kısıtlı bilgi ile eğitmenlik yapan okulların öğrencileri kalıp şeklinde dans etmeye başlarlar. Öğrenciye sunulan malzeme çeşitlilik göstermelidir. Yenilikleri öğrendikçe dansınız gelişir ve daha fazla doğaçlama yapma şansınız olur. Bu da mümkün olduğunca farklı bakış açısı kazanmanız ile mümkündür. En basit tango dansında bile yüzlerce farklı deneyiş yapabilirsiniz. Tabii ufkunuzu bu şekilde açabilecek eğitmenler ile.