Maltepe tango kursu yaklaşık 20 yıllık bir tecrübe ile tango garaj eğitmenleri tarafından istediğiniz gün ve saatlere uygun olarak bulabileceğiniz bir kurstur.

Tangoya neden başlamanız gerektiğini fazla düşünmeyin. Çünkü bunu şu anda bilmenize gerek yok. Fakat kendinize şunu sorabilirsiniz. Hiç bilmediğiniz bir dans hakkında ne kadar yetenekli olup olmadığınızı bilebilir misiniz? Hatta hiç bilmediğiniz denemediğiniz başka herhanbi bir konuda da yine kendinize ne kadar uygun olup olmadığını da bilemezsiniz.

Maltepe Tango Kursu Hakkında Fikriniz Var mı?

Bir  şey hakkında fikir sahibi olmak için öncelikle ona bir şans vermeli, onu bir görmeli ve onu bir denemelisiniz.

Maltepe Tango Kursu olarak  size bu fırsatı sunmak istiyoruz. Eğer tangoyu düşünüyorsanız, biraz biliyorsanız yani bilgi sahibi iseniz Tango Garaj’ı da mutlaka tanıyorsunuzdur. Eğer hiç fikriniz yoksa bizi biraz araştırıp bilgi sahibi olabilirsiniz. Hatta maltepe tango kursumuza gelip bizimle tanışarak da fikir edinebilirsiniz. Üstelik sizlere çoğu zaman ücretsiz deneme derslerimize katılma imkanı da sunuyoruz. Fazla düşünmeyin. Denemek size bir şey kaybettirmez. Aksine çok şey kazandırabilir.

Okulumuz bünyesinde maltepe tango kursuna katılmaya veya bunu sadece denemeye karar verdiğinizde sizlere çok farklı bir gelecek sunuyor da olabiliriz. Örneğin tangoyu ilk dersten itibaren çok seven ve bunu devam ettiren, daha sonra iyi bir dansçı olan, tangoyu bir hobi haline getirip sosyal bir dansçı olarak bol bol dans edebileceğiniz gibi, bir sonraki aşamaya da geçebilirsiniz, yani bu işi profesyonel bir hale getirebilirsiniz. İşte sadece bir kerelik bir deneme size hiçbir şey kaybettirmeyeceği gibi, çok fazla şey de kazandırabilir. Bu kazanacağınız şeyler çok çeşitli olup tamamen sizin ilgi ve becerinize bağlı olarak değişecektir. Djlik yapabilirsiniz, organizatör olabilirsiniz, eğitmenlik yapabilirsiniz, giyim ticaretini seçebilir, ayakkabı üretimine atılabilir, turlar düzenleyebilir, vs vs. Bunlar gerçekten sınırsız ve tamamen sizin hayal gücünüze ve ilginize bağlı.

Maltepe tango kursu bir insana çok şey kazandırabilir gördüğünüz gibi. Tango bir çok insan için bir hayat tarzına büründü bile. O insanlar günlük hayatın stresini tango ile atabiliyor, gün boyu çalışılan ve stresle geçen bir günün zihinsel yorgunluğunu huzur içinde dans ederek ve kendilerini dansın, tangonun kucağına bırakarak rahatlamış bir şekilde sonlandırabiliyorlar.

Sadece bir kereliğine denemeye var mısınız?