Tango Kursu Yılbaşı Kampanyası

Tango Garaj bugüne dek uygulamadığı fiyat avantajı ile Yılbaşı Hediyenizi sunuyor; Ocak ayı Tango Kursu Yılbaşı kampanyası!

Bir ay boyunca bu derslere aylık sadece 50 TL. ödeyerek katılabilirsiniz. Tüm yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurmak. Biz sizi hemen arayacağız.

Formu doldurun sizi hemen arayalım

Kadıköy Tango Dersi Yerimiz

Suadiye Mahallesi, Kazım Özalp Sokak No: 39 Özalp Apt. Şaşkınbakkal, Kadıköy – İstanbul
Caddebostan sahil yolundan giderken Şaşkınbakkal ışıklarından sola dönünce sağda Özalp Apt. görünecektir. Bağdat caddesinden geçerken de Boyner’in yanından denize doğru indiğinizde ileride solda aynı yere çıkarsınız.

Taksim Tango Kursu Adresi

İstiklal Cad. Ayhan Işık Sok. No: 3 Teras Kat Beyoğlu – İstanbul

İstiklal Caddesi, Demirören AVM Karşısındaki Garanti Bankasından içeri giren sokak. Solda ilk bina (Shaapka Club) girişinin terası

Belki bizi kısaca tanımak isteyebilirsiniz düşüncesiyle bir paragraf özet sunuyoruz;

Tango Garaj, 1998’den beri sadece Tango ile ilgilenir. Binin üzerinde dansçı yetiştirmiştir. Bünyesinden 10 tane Tango Okulu çıkarmıştır. Eğitmenleri Buenos Aires ve Avrupa’da özel davetle katılabilinen usta eğitmenlerin atölyelerinde eğitimlerine Tango Dersi çalışmalarına her yıl devam ederek yeni akımları öğrencilerine aktarırlar. Türkiye’nin ilk uluslararası Tango Festivalini düzenleyip bugüne dek sürdürmüştür. Tango Eğitmenleri ve Organizatörleri Derneğinin kurucusudur. Türkiye Dans Sporları Federasyonunda Teknik, Eğitim ve Organizasyon Komitesi Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. Bünyesinden Türkiye Tango Şampiyonları çıkartmış, Yurt dışında bir çok kereler atölyeler vermiştir. Eğitmenleri antrenör belgesine sahiptir. Tango Garaj Tango Dersi katılımcılarına katılım belgesi alırlar.

Tango Kursu Yılbaşı kampanyası kaliteli eğitimi herkesle buluşturmak için düzenlenmiştir. Bu, kısıtlı sayıda katılımcıya açıktır. Tango Kursu Yılbaşı kampanyasına katılmak için yerinizi ayırtmak için acele etmelisiniz.

Facebook sayfamız için tıklayın.
Twitter sayfamız için tıklayın.
Instagram sayfamız için tıklayın.