Kadıköyde Tango Kursu

Kadıköyde tango kursu denilince akla gelen ve internetten araştırdığımızda karşımıza çıkan birçok okula rastlamak mümkün. Bu okulların hemen hepsi kursiyerlerine güzel bir tango eğitimi sözü vermektedir. Buna ek olarak ücretlendirmeleri ve çeşitli kampanyaları ile Kadıköyde tango kursu almak isteyenlerin ilgisini çekmektedirler.

Tango kursu özellikle öğrencilerin ve çalışanların iş ve eğitim hayatı dışında kalan vakitlerini güzel geçirmek amacıyla seçilen hobi aktivitelerinden bir tanesidir. Bu kurslarda sadece tango dersleri ve tango dansı öğrenmek veya dansımızı geliştirmek mümkün olduğu gibi kendi kişisel gelişimimize de katkılar sağlanabilir. Kadıköyde tango kursu veren okulların büyük çoğunluğu yoğun olarak tango kursunda tango dansına yönelmektedir. Oysa tango dansı ve yapısı itibari ile birçok kişisel gelişim alanına hitab etmektedir. Örneğin kendimizi tanımak, sunum becerilerimizi geliştirmek, analitik ve motor yeteneklerimizi geliştirmek gibi. Eğer tango kursu eğitimi veren okullar tango dansının bu özelliklerini iyi anlamış ve müfredatlarına yerleştirmiş ise Kadıköyde tango kursu alıp eğlencesine yapan katılımcılar aynı zamanda kendi gelişimlerine de katkı sağlamış olurlar.

Tango Garaj 1997 senesinden beri sadece tango kursu veren ve Kadıköyde tango kursu, Taksimde tango kursu sunan bir okuldur. Geçmiş ve profesyonel kariyeri düşünüldüğünde 30 yıllık yöneticilik tecrübesine sahip olan Aydoğan Arkış tarafından kurulmuş olan Tango Garaj bu profesyonel tecrübeyi tango derslerine de aktarmaktadır. Kariyerinin 25 yılı üst düzey yöneticilik ve uluslararası şirketlerin Avrupa, Orta Doğu ve Afrika ülkelerine yönelik yöneticilik tecrübesine de sahip olan Tango Garaj bu tecrübelerini kurslarına da yansıtmaktadır. Bu nedenle gerek tango kursu ve kazandırdıkları anlamında gerekse tango kurslarındaki çalışmalarda hayatta ve iş kariyerlerine yönelik karşılaşılan örneklere de değinilen tango kursu çok daha ilginç ve zevkli hale gelmektedir. Örneğin tango da yönetmek ve liderlik gibi konularda, tango dansı sırasındaki eşimizle kurduğumuz takım oluşumunda, tango dansı sırasında kendimizi anlamakta, eşimize empati yapmakta ve benzeri konularda özel hayatın ve iş hayatının gereksinimlerine de uygulanabilecek kendimizi tanımaya yönelik birçok konu tango kursu aracılığı ile ele alınmaktadır.

Kadıköyde tango kursu olarak Tango Garaj tüm bu tecrübelerini dans ve kişisel gelişim konusunda edindiklerini derslerine yansıtan tek okuldur. Bu nedenledir ki Tango Garaj gerek bireylere ve gerekse kurumlara özel tango kursları sunmaktadır.

İnternet sitemizin ana sayfasında da belirttiğimiz gibi neden tango yapılması gerektiğine bakıldığında iş ve özel hayatımıza yönelik birçok kazanımların olduğunu görürüz. Bu kazanımların tango hobisi ve tango keyfinin üstüne eklendiğinde gerçekten ömür boyu uygulanabilecek bir keyifli çalışma ile karşılaşmış oluruz. Kadıköyde tango kursu, Tango Garaj tecrübeli eğitimleriyle bu bütün kapsamları içine almakta ve kursiyerleriyle enerjisi yüksek ve keyfi bol bir tango eğitimi sunmaktadır.