Hafta Sonu Tango Kursu

Hafta içi ve hafta sonu kurslarına ilk aya özel cazip indirimlerle kayıt olabilirsiniz.

Tango Garaj yeni hafta sonu tango kursu çalışmalarına 12 Mart 2017’de başlıyor. Tango Kursu çalışmalarına eşli veya eşsiz katılabilirsiniz. Üstelik ilk ay tango ile tanışmanız için 35% indirim ile. Devamında çeşitli ödeme seçeneklerinden uygun olanı seçebilir bütçenize uygun paket indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

Dilerseniz formu doldurun hemen arayalım

Hafta Sonu Tango Kursu

Tango Garaj her tecrübeden Tangosever için kurs programları sunar. Bir haftalık dansçıdan yılların tecrübeli dansçılarına kadar en kaliteli müfredata sahiptir. Katılımcıları ikinci dersten itibaren dans etmeye başlarlar. Her hafta tüm kursiyerlerimizin bir araya geldiği pratikler ile 4 saat boyunca dans ve öğrenilenleri pekiştirmek imkanı sunan kursumuzda tüm eğitmenler ve tecrübeli dansçılar bir arada bulunurlar.

Tango Garaj 1997’den itibaren sadece Tango öğretir. Türkiye’de Tangonun kurucuları arasındadır ve dünya çapında tanınan bir saygınlığa sahiptir. Düzenlediği ve 65 ülkeden gelen dansçıları buluşturduğu Uluslararası İstanbul Tango Festivalleri ile tarihe geçmiştir.

Hafta Sonu Tango Kursu Tango Garaj

Studyomuz sıcak ortamı ve kafesi ile sadece ders değil, güzel arkadaşlıklar ve sohbetlerin yaşandığı ortamı ile katılımcıları evinde hissettirir. Genç ve enerjisi yüksek bir profile sahip olan Tango Garaj herkesin kaynaştığı ve tango paydasında güzel arkadaşlıklar yaşadığı bir ortamdır. Sizi de en kısa sürede bizi ve ortamımızı tanımak için misafir etmeyi çok isteriz. Çayımız, kahvemiz, sohbetimiz, bilgimiz ve tecrübemiz ile sorularınız cevaplamaya hazırız…

Tango Garaj, sizler gibi tangoya yeni başlayıp sevdikten sonra ayrılamayan kursiyerler arasından Türkiye Tango Şampiyonları çıkarmıştır. Kursiyerleri, Buenos Aires dahil, dünyanın her yerinde gösterilere çıkmışlardır. Bünyesinde yetişen ve Tangoda ilerleyen kursiyerlerine asistanlık, eğitmenlik imkanları sunan Tango Garaj bünyesinden 10 Tango Okulu çıkarmıştır.

Tango Garaj Tango Kursu Yerleri

En kısa sürede aramızda olmak için tüm sorularınızı yanıtlamaya hazırız. Tangonun hobi olarak kişisel gelişiminize katkısı ve yarattığı dünya çapında harika arkadaşlıklarından konuşalım. Kursumuzu tanıyın, bizi tanıyın…

Haydi hemen arayın!