ISTANBUL TANGO KURSU PROGRAMI

Yeni Nesil Tango Kursu

Tango Kursu Tango Garaj’da yeni nesil tango programı ve 22 Yıllık tecrübemiz ile dünyanın her yerinde hayatına zevk katmak, yaşam kaliteni artırmak ve yeni arkadaşlıklar için seni de heyecanla bekliyoruz.

Yaşam Kalitesi

Tango Kursu her yerde bulunabilir. Her kurs kalitesinden, yetiştirdiği dansçılardan bahsedecektir. Bu doğru olabilir de olmayabilir de, ancak kesinlikle çok klasik bir yaklaşım olurdu. Biz, en önemli farkımız olarak yaşam kalitenizi nasıl artıracağımızdan, hayatınızı nasıl değiştireceğimizden bahsetmek istiyoruz.

TANGO KURSU PROGRAMI

Tango Kursu
Sana uyan mutlaka bir programımız var.
Ek ücret ödemeneden seviyene uygun her derse girebilirsin.
Seviyene uygun diğer derslere girebilir, Pazar pratiklerinde eksik kapatabilirsin.
Her hafta grubunla beraber çalışmalara katılıyorsun.
Her Pazar 4 saat süren pratiklerde kaçırdığın dersi veya geliştirmek istediğin yönlerini Hocalara sorabilirsin. Arkadaşlıklarını artırıp tecrübeli öğrenciler ile çalışıp, dans edebilirsin.
Düzenlenen dans gecelerinde herkesle seviye fark etmeden dans edebilirsin.
Arada düzenlediğimiz özel konulu seminerlere katılarak o konuda daha etkin gelişim sağlayabilirsin.
Zaman, zaman davet ettiğimiz dünya çapında ustalar ile atölyelere katılarak çok keyifli çalışmalar yapabilirsin.
Bire-bir çalışmalar ile kendini daha hızlı geliştirebilirsin.
Garaj bünyesinde asistan, eğitmen olabilir, ileride kendi stüdyonu açabilirsin. Tüm bunları şu anki hayatını değiştirmeden yapabilirsin.
Kurumunuzda, okulunuzda, iş yerinizde ekip sürtüşmelerini, birey sürtüşmelerini, takım bilinci ve öz güven artırımı için kurumsal özel müfredatlı Tango kursu düzenleyebilirsin.

TANGO KURSU PROGAMI OLANAKLARI

Tango Kursu

Hayatını Değiştirmeye Hazır mısın?

Bütçeni sarsmadan esnek kayıt koşulları ile seni de Tango ile mutlu bir hayat sürmeye bekliyoruz.

SEN DE KATIL (542) 694 2640

Tango Kursu Istanbul Programı

Tango Kursu Programı, Tangoyu hiç bilmeyenler, yeni başlayanlar, orta seviyede olanlar ve ileri seviyede dansçılar için her türlü çalışmayı içermektedir.

Tango Garaj’ın Tango Kursu Programı yılların tecrübesi ile sunulan müfredatımıza uygun şekilde yaratılmıştır. Program, Tangoya yeni başlayan ve hiç bilmeyenleri eğiterek usta dansçı olup, kendi adına çalışma yapabilecek seviyeye getirecek kadar geniş bir kapsama sahiptir.

Bunun ötesinde, gerek kişisel gelişim, gerekse kurumların bünyesine özel başlıklara yönelik müfredata sahip programları da sunan Tango Garaj bu güne dek farklı kurumlarda Tango Kursu vermiştir. Kurumsal çalışmalarımız için buraya tıklayabilirsiniz.

Tango Kursu konusunun uzmanı olan eğitmenler tarafından verilmelidir. Bu nedenle bir kursun seçimi sırasında eğitmenlerinin kendilerini ne kadar geliştirdikleri önem taşır. Katılacağınız kursların eğitmenlerinin kendi eğitimleri için ne yaptıklarını iyi anlamanız gerekmektedir. Tango Garaj, her yıl yurt dışında eğitmenler için özel hazırlanmış ve Arjantin’li usta eğitmenlerin seçimle kabul ettikleri eğitimlere katılarak kendini geliştirmektedir.