Avrupa Yakası Tango Kursu

İstanbul Avrupa Yakası Tango Kursu çalışmalarımız Tango Garaj sözünün çağrıştırdığı kalite ve güveni tam anlamıyla temsil eder niteliktedir. 1997 senesinden beri kesintisiz gelen yılların tecrübesi ve sadece Tango dansına odaklanan bir Tango Kursu olarak verdiğimiz eğitimin niteliği tartışılmaz.

Bu kalitenin oluşması elbette uzun süren yıllar ve emekler sonucunda sağlandı. Eğitmenlerimiz kendi eğitimlerini hiç bir zaman bırakmadıkları için en güncel bilgileri aktarma anlamında kesinlikle fark yaratmışlardır. Tango Garaj, sadece Avrupa Yakası Tango Kursu olarak eğitim kalitesi ile öne çıkmamıştır. Bununla beraber en kuvvetli müfredat sahibi olarak çok zengin bir eğitim sunmaktadır. Türkiye Tango Camiasındaki önder ve saygın rolü, uluslararası etkinliklerin Türkiye’deki öncüsü olan Tango Garaj büyük maddi riskler alarak tüm tangoseverleri dünya ile birleştiren organizasyonlara imza atmıştır. Bu rolü ile de öncü olmuştur.

Tango Garaj bünyesinde 11 eğitmen barındırır. Avrupa Yakası Tango Kursu çalışmaları bu eğitmenlerin aktif olarak görev yaptığı kurslardır. Tango Kursu olarak yürütülen çalışmalarda katılanın eğlenceli ancak gelişimini kontrol ederek aktif rol alırlar. Tango Garaj, Avrupa Yakası Tango Kursu katılanların zaman ve para yatırımlarının boşa gitmemesi için üst düzey çaba harcar. Katılımcılarını ikinci dersten itbaren dans ettirmeye başlar.

Avrupa Yakası Tango Kursu katılımcıları hiç bir şeyi ezberlemeden öğrenirler. Dünyanın her şehrinde her tango topluluğunda rahatlıkla dans edebilirler. Buna Buenos Aires dans geceleri (milongalar) da dahildir.

Tango Garaj, Taksim Tango Kursu her türlü eğitim beklentisine cevap verir. Dileyenler sosyal hayatına dans hobisini eklerler. Dileyenler ise Tango Yarışmalarında derece yapmak, sahne gösterilerine çıkmak isteyerek daha üst düzey performans sergilemek isterler. Daha da ileri olarak Tango Garaj kendi Tango Okulunu açacak kadar tecrübe ve bilgi sahibi katılımcılar da yetiştirir. Bugün bünyesinden 7 Tango Okulu çıkaran Tango Garaj bu konuda en ciddi fark gösteren Tango Okuludur.

Taksim Tango Kursu kolay ulaşılır bir yerde ve katılanların rahatça çalışabileceği bir alana sahip olarak gerçekleştirilir. Bu, en başta tangoyu hiç bilmeyenler için önemlidir. Aksi takdirder dar salonlarda zaten acemi olan katılımcı denemelerini yarım kesmek zorunda kalacaktır. Tango Garaj Tango Okulu adres ve iletişim bilgilerine buradan erişebilirsiniz.