Ekim Tango Kursu – Antonella Sarago ve Ariel Manzanares ile Haftasonu

Tango Garaj her ay düzenli haftasonu etkinliklerine devam ediyor. Ekim tango kursu kapsamında bu kez çok değerli bir çift ile buluşacağız.

2015 Tango Salon finalistlerinden, nitelikli eğitimleri, temiz ve akıcı dansları ile göz dolduran Arjantin’li çift Ariel Manzanares ve Antonella Sarago 24-25 Ekim tarihlerinde İstanbul’da olacak. Türkiye tangoseverleri ile ilk kez buluşacak olan çift haftasonu çok güzel bir atölye çalışması yapacak. Cumartesi akşamı ise gösterilerini paylaşacakları bir milongada hep birlikte olacağız.

Etkinlik programı aşağıdaki gibidir;

24 Ekim 2015 Cumartesi
Cumartesi 16:00 – Duruş, Denge, Eksen Tekniği – Herkes
Cumartesi 18:00 – Karmaşık Kombinasyonlar – İleri+
Cumartesi 20:00 – 02:00 – Mini Maraton ve Gösteri

 

25 Ekim 2015 Pazar
Pazar 16:00 – Yürüyüşler ve Dönüşler – Orta+
Pazar 17:30 – Milonga ve Milonga Traspie – Orta+
Pazar 19.00 – 22.00 Ücretsiz Pratik

 

Ariel ve Antonella çok temiz bir dans tarzına sahipler. Gösterişten uzak ancak bir o kadar da etkili dansları Buenos Aires’te çok beğeni toplamakta ve geleceğin parlak dansçıları olarak gösterilmektedirler. Halen Avrupa’da bir çok yerde dersler ve düzenli yıllık programlar sunan bu çift Tango Salon tarzında bir çok özel eğitimler sunar. Danslarının her parçası milongalarda ve sosyal dansta tercih edilen ve uygulanan içeriğe sahiptir.

Her bir atölye 45 TL. Milonga 25 TL.

Etkinliğin facebook bağlantısına buradan ulaşabilirsiniz.

Atölyeler ve Milonga EVVET Dans Studyosunda olacaktır.

İstiklal Cad. Ayhan Işık Sok. No: 3 Teras Kat Beyoğlu – İstanbul

İstiklal Caddesi, Demirören AVM Karşısındaki Garanti Bankasından içeri giren sokak. Solda ilk bina (Shaapka Club) girişinin terası.