Yeni Sezon İlk Tango Deneme Dersi Yaptık

Okulumuz Tango Garaj 2015 2016 Tango Kursu Sezonu için daha önceden ilan ettiği Tango Deneme Dersi ilk çalışmasını 17 Eylül’de yaptı. Çok keyifli ve enerjisi yüksek bir ders ile hem eğlendik hem de güzel bir figür çalışması yaptık.

Tango Deneme Dersi katılımcıları çekincelerinin yersiz olduğunu anladılar ve derslere katılım için çok daha heveslendiler. Türkiye’nin en tecrübeli tango okulu olarak yaptığımız 90 dakikalık Tango Deneme Dersi tam bir başarı ile sonuçlandı.

Ücretsiz ilk Tango dersleri, tango çalışmaları hakkında iyi bir fikir verirken katılanların birbirleri ile kaynaşmalarını ve ilk Tango dersinin yüksek enerji ile geçmesini sağlıyor. Katılanlar tüm sorularına cevap buldukları bu çalışma ile aynı zamanda Tango keyfini artırdılar. Tango Deneme Dersi, en çok tercih edilen Tango okulu Tango Garaj ile tango camiasına kazandırılmış bir çalışma ve uzun seneler boyunca tekrar ediliyor. Tüm Tango Garaj eğitmenleri ile beraber işlenen etkinlik, tangoya ait soruları olan herkesin denemesi gereken bir çalışma.

Yeni Sezon Tango Deneme Dersi ikincisini 27 Eylül’de 18:15’de yapacağız.