Geçtiğimiz hafta sonu Cumartesi günü Tango Garaj öğrencileri ile birlikte hem güzel ve zengin bir kahvaltı yapmak, hem artık çekilmekte olduğu söylenen Sapanca Gölü’nü görmek ve üstelik bir de Tango pratiği yapmak için Sapanca Gölü kenarında bulunan bir restorana gittik. Sabah 9 gibi İstanbul’dan yola çıktık, yol boyunca da bol bol muhabbet edip kaynaştık, geçtiğimiz yollardaki manzaranın keyfini çıkardık  ve yaklaşık 1 buçuk saatlik yolculuktan sonra Sapanca Gölü’ne vardık.

Doğa ve Tango

Doğa ve Tango

Hava sabah saatlerinde çok güzel ve güneşliydi. Göl çevresinde birçok restoran vardı ve hepsi de geniş bahçelerle yeşilliklerle çevriliydi. Bizim gittiğimiz mekanın gölün üzerine kurulu bir de iskelesi vardı. Güzel havada gölün üzerinde muhteşem yeşil ve mavi manzarasında zengin, bol muhabbetli bir kahvaltı yaptık. Kahvaltıdan sonra mekanın bahçesinde kahvelerimizi içerek biraz dolaştık ve muhabbete devam ettik.

Kahvaltı

Artık dans etmenin zamanı geldiğinde bizim için ayrılan mekanda tango müzikleri çalmaya başlayınca bir anda hepimiz dansa başladık. Çok keyifli geçen danstan sonra yavaş yavaş tekrar doğanın tadını çıkarmak üzere bahçeye dağıldık. Çay, kahve, muhabbet derken zamanın nasıl geçtiğini anlamadık ve ortama doyamadık. Dönüş saati geldiğinde herkesin aklında tek bir şey vardı: Buraya tekrar gelmeliyiz..

Tango Sohbeti

Tango Sohbeti

Çok arayı açmadan tekrar Sapanca’da görüşmek üzere 🙂