Kadıköy Tango Kursu Katılımcıları

Artık kendinize zaman ayırmanın vakti gelmedi mi? Çocuğun okuluna, evdeki ütülere, bir sonraki toplantıya, mesai sonrası vapura koştur koşturabildiğin kadar… Ya peki hayattan zevk almak ve kendin için de bir şeyler yapmak nerede kaldı? Kendine biraz vakit ayır. Ayır ki, ruhun ve bedenin el ele verip biraz dinlensin…

Bunu nasıl mı yapacaksın? Kadıköy Tango Kursu Katılımcıları arasına katılmak çok kolay. Anadolu/Kadıköy yakasında mı oturuyorsun? Peki, neden bir tango kursuna yazılmayı düşünmüyorsun? Hele ki bu tango kursu, kendini ispatlamış bir tango okulu ve son derece yetkin bir tango eğitmeni tarafından veriliyorsa. İstanbul’da ‘Tango’ denince akla gelen isim Tango Garaj, kalitesiyle, enerjisiyle, çizgisiyle ve uzman eğitmen kadrosuyla Anadolu ve Avrupa yakasının, Kadıköy ve Taksim’de tercih edilen tango kursu. Tango dersleri size ne mi katacak? Kadıköy Tango Kursu Katılımcıları gibi siz de dansın aynı zamanda spor/egzersiz, sosyal beceri kazanma aracı ve iyi bir farkındalık dostu hatta iyi bir yol arkadaşı olduğunu bilseniz ne dersiniz? Şaşırırsınız değil mi? Şaşırmayın… Hayatınıza yeni bir renk katın… Bu konuda kararlı olun… Kendinize bu kadarını borçlusunuz aslında. O kadar yorgun ve bezginsiniz ki işte size şahane bir sosyal mola, müzikal mola ve egzersiz fırsatı. Yeni bir şeyler öğrenmenin zevki ve keyfi de cabası. Hele ki bu zevk bir dans pistinin ortasında harika melodiler eşliğinde salınarak sizi alıp keyifli bir yolculuğa çıkaracaksa neden olmasın.

Hala kararsız mısınız?

Tango dersleri sayesinde büyülü bir dünyanın kapılarını aralayarak eşsiz bir yolculuğa çıkmak için daha ne bekliyorsunuz? Tango Garaj olarak telefonunuzu ve bizi studyomuzda ziyaret etmenizi bekliyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle ve yenilikçi, kaliteli tango dersleri anlayışımızla biz, Tango Garaj olarak hayatınızı renklendirmeye ve sizi de Kadıköy Tango Kursu Katılımcıları arasına almaya talibiz.

Dans deyince nasıl aklınıza keyifli bir yolculuk geliyorsa, tango deyince de akıllarda yer eden yegane tango kursu; Tango Garaj’dır. Tango Garaj; dansın, tangonun, müziğin, estetiğin buluştuğu adres.
Tango Garaj, seçkin eğitmen kadrosu, başarı ve mutluluk odaklı eğitim anlayışı ve uzun yıllara dayalı tecrübesiyle İstanbul’un ve Kadıköy/Anadolu yakasının en çok tercih edilen tango kursu.

Tango dersi denince akla Tango Garaj, Tango Garaj deyince akla kalite gelir.