97’den Beri
16 Kurs
200+ Video
17 Saat İçerik

Tango Kursu Online

Türkiye’nin öncü oluşumu Tango Garaj’dan Online Tango Kursu ile her yerden Tango öğrenmen mümkün. 2.99 USD’den başlayan fiyatlarla, yüksek kaliteli ve uzaktan eğitime göre tasarlanan videolara bilgisayar, cep telefonu ve tabletinden ömür boyu ve dilediğin zaman erişebilirsin. Her kurs için hazırlanan ücretsiz ön izleme videoları ile içerik hakkında bilgi alman da mümkün.

(542) 694 2640

TANGO KURSU ONLINE ÜCRETLERİ

Video Kiralama

USD299-Herhangi bir konu
  • Her 1 video için
  • 48 saat kullanım hakkı

Satın Alma

USD499Video başına
  • Her 1 Video için
  • Ömür boyu kullanım hakkı

Bir Kurs Satın Alma

USD1499'dan başlar
  • Her kursta farklı sayıda video
  • Ömür boyu kullanım hakkı

TANGO KURSU ONLINE KONULARI

Tango Kursu Online Yeni Başlayanlar

TANGO KURSU 00 – SIFIRDAN BAŞLAMAK

Tangoya başlamak istiyorsun ancak hiç bilmiyorsun. Bu kurs serisi tam sana göre. Kursun sonunda temel bilgileri anlamış ve zengin Acaba yapabilir miyim? Kesinlikle Evet! Tango dansının günlük hayatında her zaman yaptığın davranışlarla ne kadar doğal şekilde uyumlu olduğunu keşfetmeye hazır mısın? Bu serinin sonunda kesinlike dans edebileceksin.

Tango Kursu Online Yeni Başlayanlar

TANGO KURSU 01 – YENİ BAŞLAYANLAR

Tangoyu hiç bilmiyorsun ve dans etmek istiyorsun. Bu 17 serilik set senin için. Daha önce hiç dans etmemiş olsan bile sonunda çok zengin bir dans için gereken temel çalışmaları anlamış olacaksın.

Tango Kursu Online Yeni Başlayanlar

TANGO KURSU 02 – BAŞLANGIÇ SEVİYE FİGÜRLER

Kurs 01’de güzel şeyler öğrenmiş olmalısın veya daha önce tecrüben vardı. Ne olursa olsun şimdi sıra güzel figürlerle dansını zenginleştirmeye geldi. Haydi keyifle uygulamalara başla.

Tango Kursu Online Çapraz

TANGO KURSU 03 – ÇAPRAZA GİRMEK

Tangonun en çok kullanılan figürüne detaylı bakış. Çapraza girmeyi başarmak, eşine aktarmak bu seriyi tamamlayınca kesinlikle çok kolay olacak.

Tango Kursu Online Ocho Cortado

TANGO KURSU 04 – OCHO CORTADO

Bir başka sık kullanılan figür Ocho Cortado tüm detayları ile bu seride ele alınıyor. Tüm eski yeni Tango dansçılarının vazgeçemediği ve bir dansta defalarca eğlendiği Ocho Cortado ile senin da dansın zenginleşecek.

Tango Kursu Online Lapiz

TANGO KURSU 05 – LAPİZ (KURŞUN KALEM)

Gene çok sevilen ve yapıldığında dans keyfini artıran bir figür; Lapiz (Kurşun Kalem) Hem kadın hem erkek için harika bir estetik ifadeyi öğreniyoruz.

Tango Kursu Online Barrida

TANGO KURSU 06 – BARRIDA (AYAK SÜPÜRME)

Figürlerimiz renkleniyor. Eşimizin ayağını zeminde süpürme figürü yeni başlayanların pistte gözde hareketlerinden.

Tango Kursu Online Pozisyonlar

TANGO KURSU 07 – TANGO DANS POZİSYONLARI

Figürleri daha iyi öğrenmek ve kendi figürlerini üretebilmek için gerekli bilgiler seni bekliyor. Harika bir aydınlanma serisi.

Tango Kursu Online Yön Değiştirme

TANGO KURSU 08 – DANSTA YÖN DEĞİŞTİRMELER

Dans akışını bir yönden bir yöne akıcı olarak değiştirmek tüm parça boyunca akıcı dans etmeni sağlar. Öte yandan sosyal bir ortamda dans ederken olası çarpışmalarında önüne geçmiş olursun. Bu basit ama önemli yeteneği serinin sonunda öğrenmiş olacaksın.

Tango Kursu Online Orta Seviye

TANGO KURSU 09 – ORTA SEVİYE ÇALIŞMALAR

Dünyanın her yerinde kendinden emin dans etmeye hazır mısın? Dansını geliştirmen ve herkesle daha zevkli dans etmen için bu 10 serilik kurs seni bekliyor. Artık görenleri kendine hayran bırakma vakti geldi.

Tango Kursu Online Orta Figür