TANGO OKULU TANGO GARAJ

YENİ YAŞAM TARZINA HOŞ GELDİN!
Sadece Tango’dan bahsetmek tangoyu yeterince aktaramayanların tercihi olabilir. Tango bir yaşam tarzı, yüksek hayat standardı sunan muhteşem bir ortam. Sadece hobi olarak değil, kendinizi de tanımanıza yardımcı olan, bireysel gelişiminize olumlu etki yapan bir dans. Tango Garaj, sadece Tango Kursu olarak hayatına girmez. Hayat kaliteni artırmaya yönelik eğitim verir. Türkiye’nin en tecrübeli, yenilikçi ve güvenilir kursu olmanın yanı sıra yeni nesil tango müfredatına sahip tek okuldur.

Tango Garaj, Türkiye’nin lider Tango okuludur.

Tango Okulu

Kaliteli bir yerde eğlenmen için buradayız

Türkiye’nin yenilikçi, güvenilir, dans stüdyosu ruhsatına sahip Tango Okulu olarak vaktinizin ve paranızın eğlenceli ve kaliteli geçmesinin sorumluluğunu taşıyoruz. İkinci dersten itibaren dans etmeye başlatıyoruz.

 • Arjantin’li dünya yıldızları ile eğitim imkanları.

 • Öğrendiğinizi pratik etme, dansa çevirme imkanı
 • Benzersiz bir müfredat ile kolay öğrenim garantisi.

Ezberlemeden öğrenim

Yeni arkadaşlıklar ve dans

Tüm dünya ile Tango yapabilmek

Bireysel gelişim

En yetkin eğitmenler

TANGO OKULU OLARAK NEDEN GARAJ’ı SEÇMELİSİN?

 • Ezbersiz eğitim
 • Eşsiz gelenlere eş imkanı
 • Dünyanın her yerinde dans edebilme
 • En yetkin eğitmenler
 • Harika arkadaşlıklar
 • Tangoda ilklerin adresi
 • Kendi eğitimlerine devam eden hocalar
 • 22 Yıllık deneyim
 • Bünyesinden yetişen 17 Tango Okulu
 • Yetişmiş 18,000 dansçı
 • Şampiyonların tango okulu

 • Uluslararası Festival organizatörleri
 • Hayatınıza katacağınız kalite
 • Yeni, nitelikli arkadaş çevresi
 • Temizliği, güvenliği, emniyeti ruhsatlı
 • Merkezi konum

 • Kadın – Erkek soyunma odaları
 • Dinlenme odası
 • 2 Ayrı ders salonu
 • Gösteri, asistan özel sınıflar

TANGONUN KATACAĞI HAYAT KEYFİ GARAJ’da ÖN PLANDADIR.

Tango Tanıtım Günleri’ne katılarak Tango yapıp, yapamayacağına deneyerek sen kendin karar ver. Tango Okulu Tango Garaj’ın farkı ile 1 saat içinde herkesle nasıl dans edeceğine inanamayabilirsin.

Yaşam Kaliteni Yükselt

1997’den beri senin için buradayız. Esnek ve her bütçeye uygun koşullarla aramıza katıl

SEN DE KATIL (542) 694 2640

BASINDA BİZ

Tango Okulu Olarak Tango Kurslarının En İyi Adresi Tango Garaj’a Hoş Geldiniz!

1997′den beri sadece Tango ile ilgilenip Tango okulu olarak eğitim veren Tango Garaj, Anadolu ve Avrupa yakasında sizleri de yetiştirdiği yüzlerce öğrencisi arasına davet ediyor.

Tango Garaj, Türkiye’nin lider Tango okuludur.

Tango Okulu uygun salonlarda eğitim vermelidir.

Tango Garaj Tango Okulu olarak yüzlerce öğrenci yetiştirmiştir.

Tango Garaj'dan Tango Fotoğrafı

Tango Garaj Tango Sınıfları

Tango Garaj, Tango derslerinde hiç bir şeyi ezberletmez. Tango hakkındaki yanlış algı ve yargıları ilk dersten ortadan kaldırır ve öğrencilerini ikinci dersten itibaren dans ettirir.

Herkesin dansını bulabildiği, kendini rahatça ifade edebildiği, alışılmadık yerlerde dans edebildiği, alışılmadık derslerde çalışabildiği, rahatlığı, elegansı, sıradanlığı, ayrıcalığı yakalayabildiği organizasyonuları ile Tango Garaj, tüm Tangoseverlere nitelikli dersler ve dans organizasyonları vaad eder.

Tango Okulu Kaliteli Tango Eğitimi vermelidir.

Tango Garaj Tango Okulu Köklü bir okuldur.

Tango Garaj'dan Tango Fotoğrafı

Tango Garaj Tango Çalışması

1997 senesinden beri tecrübelerimize dayanarak Tango öğrenmenin keyifli bir hobi olmanın yanında, bireylerin kişisel gelişim ihtiyaçlarını da karşılamalarında çok etkin katkıları olduğuna inanan okulumuzun, sizlerin de bu kapsamda faydalanacakları eğitimler sunacağından hiç kuşkusu yoktur.

Türkiye Dans Sporları Federasyonu tararafından 2. Kademe Sertifikalı Eğitmenleri, resmi yapısı ve 16 yıllık tecrübesi ile yüzlerce dansçı, eğitmen ve öğrenci yetiştiren Aydoğan Arkış, dünyaca tanınan Uluslararası İstanbul Tango Festivalini 2004 yılından itibaren her yıl organizasyonunu yapmıştır. T.C. Kültür Bakanlığının maddi, Arjantin Büyükelçiliğinin de manevi desteklerini alan festival, 55 ülkeden yüzlerce dansçıya ev sahipliği yapmış ve ülke tanıtımına kendi alanında önemli bir katkı sağlamıştır.

Aydoğan Arkış Kimdir?

ODTÜ Mühendislik Bilimleri (Bilgisayar Mühendisliği) Mezunu olan Aydoğan Arkış 30 Yıllık Bilgi Teknolojileri deneyimine sahiptir. 20 Yılı uluslararası firmalarda geçen bu tecrübenin son 15 yılı PEPSICO bünyesindedir. Son olarak Güney Doğu Avrupa Ülkelerinin Bilgi Teknolojileri Bölümünde üst düzey yöneticilik yapmıştır. Diğer iş tecrübeleri, Shell, TOBB, Aselsan, Boyner, Global Menkul Değerleri kapsamaktadır.

Aydoğan Arkış, Üst düzey Bilgi Teknolojileri Yönetimi, Değişim Yönetimi, Kariyer ve Başarı Koçluğu konusunda uzmandır ve sadece son işyerinde 17 yönetici yetiştirmiştir.

1997 senesinde hobi olarak başladığı Tango ile gittikçe derinden ilgilenmiş ve bugün dünyaca tanınan bir organizatör ve ülkemizin usta eğitmenlerinden olarak saygı kazanmıştır.

Türkiye Tango Eğitmenleri ve Organizatörleri Derneği Kurucusu olarak Yönetimini üstlenmiştir. Türkiye Dans Sporları Federasyonu Tango dalında Teknik, Eğitim, Organizasyon Komitesi başkanlıklarını yapmış ve Tango Eğitim Müfredatını hazırlamıştır.

Aydoğan Arkış, Tangoya Çetin Cengiz ile başlamıştır. Daha sonra Metin Yazır ile devam etmiştir. BailaTango’da eğitmenlik yapmıştır. Sonrasında 10 arkadaşı ile TangoTurk okulunu kurmuştur. 2002 Yılında Tango Encuentro okulunu kurmuş ve bünyesinde 15 eğitmen barındıran bir büyüklüğe getirmiştir. Bu sürede Uluslararası İstanbul Tango Festivali’ni düzenlemiş ve 11 yıldır sürdürmüştür. 2014 yılında kurucusu oduğu Tango Encuentro okulundan ayrılarak Tango Garaj oluşumunu kurmuştur.

Tango dansının kişisel gelişime etkisini tecrübeleri ile gözlemleyen Aydoğan Arkış bu yönde kurumsal eğitim müfredatları hazırlamış ve çeşitli kurumlara eğitimler vermiştir.

Bugüne dek binlerce öğrenciye dans eğitimi veren Aydoğan Arkış, öğrencilerinden kişisel gelişimlerinin olumlu değişimlerini sürekli dinlemektedir.