Açık Zamanlar

Hafta içi

10:00 – 22:00

Cumartesi

12:00 – 20:00

Pazar

12:00 – 20:00

İletişim Bilgilerimiz

Eğitim Mah. Kasap İsmail Sok. No:11, 34722 Hasanpaşa/Kadıköy/İstanbul

+90 (542) 694-2640

[email protected]

Randevu Al

Hayatını değiştirmeye hazır mısın? İstersen deneme çalışmasına katıl. İstersen stüdyomuzu gör. İstersen bir kahvemizi iç, soruların sor. Telefonunu bırak hemen arayalım.

MUTLULUK YÜRÜME MESAFESİNDE

Söğütlüçeşme Metrobüs veya Marmaray çıkışından veya Kadıköy minibüslerinden Kadıköy Evlendirme Dairesi önüne gelin. Sırtınızı Metrobüs durağına verdiğinizde yolun karşısında 100 metre düz yürüyün ve yol ile beraber sağa devam edin. 100 metre sonra yol kendiliğinden bu kez sola devam edecektir. 70 metre sonra soldayız. Kadıköy Evlendirme dairesinin yanı ve stüdyomuzun etrafı tamamen park alanıdır.

BİR FORMLA BAŞLAYAN HAYATLARDAN

Ne dediler?

“Bu okulda boşa geçen tek bir zaman dilimi yok. Dersler, pratikler. Her daim bilgilerini, tecrübelerini aktarmak için çabalayan çok kıymetli eğitmenlerimiz var. İyiki varsınız. Tango; sadece eğlence, sosyalleşme amaçlı bir aktivite değildir. Bunu çok daha iyi anlamamı sağladınız. Bu keşif dolu yolculuğumda sizlerle tanışmış olmaktan her defasında gurur duyuyorum.”

Tango Kursu

Nurcan

“Hayatımda nelerin değiştiğini bilemezsiniz. Bir gün bir demet çiçekle kendimi Garaj hocalarıma teşekkür ederken buldum. Dersleri, pratikleri ve dans organizasyonları ile yaşantıma Tangoyu da eklememe ön ayak oldular. Diğer kurslara göre farkı bu bence.”

Tango Kursu

Funda

“Her hafta koşa koşa geldiğim yer Garaj. Profesyonel hayatın tecrübelerini konuları aktarmadaki başarısı çok yüksek eğitmenlerle çalışıyoruz. Bir çok arkadaşlıklar, keyifli paylaşımlarla hayatıma apayrı bir boyut kattım. Ortam, saygı ve sevgi düzeyi benzersiz. Öylesine sevdirdiler ki ben de eğitim vermek için bu yolda ilerliyorum. Garaj iyi ki hayatıma girdi.”

Tango Kursu

Arjen

YENİ BİR YAŞAM İÇİN ENGEL KOYMA

Tango kolay mı?

Eşsiz gelebilir miyim?

Boy, yaş, kilo?

Ben estetik değilim ama

KANALIMIZDA HARİKA DANSLAR VAR

Tango Dersi Kayıdı

Belki bizi kısaca tanımak isteyebilirsiniz düşüncesiyle bir özet sunuyoruz;

Tango Dersi Tango Garaj’ın 1997’den beri ilgi alanındadır. Türkiye’nin en saygın kursu olarak bilinir. Bir Dans Studyosu için gereken tüm resmi ruhsat ve yetkinlik belgelerine sahip ender stüdyolardan birisidir. Bugüne dek onlarca Tango Şampiyonu ve Tango Hocası yetiştirmiştir. Tango Garaj, Tango alanında Türkiye’nin ilklerine imza atmıştır. Bu vizyon ile sadece Türkiye’de değil, dünyanın bir çok ülkesindeki organizasyonlara örnek teşkil etmiştir. İlk Tango Festival, İlk Tango Maratonu ve dünyaca ünlü ustaların atölyelerini ilk kez Tango Garaj uygulamıştır. En tecrübeli kurs olarak kalitesi defalarca kendini ispatlayan müfredata sahiptir. Eğlenceli, ezbersiz ve kaliteli arkadaşlıklara yol açan eğitimleri ile göz doldurmaktadır.

Tango Garaj, 1997’den beri sadece Tango ile ilgilenir. Binin üzerinde dansçı yetiştirmiştir. Bünyesinden 17 tane Tango Okulu çıkarmıştır. Eğitmenleri Buenos Aires ve Avrupa’da özel davetle katılabilinen usta eğitmenlerin atölyelerinde eğitimlerine Tango Dersi çalışmalarına her yıl devam ederek yeni akımları öğrencilerine aktarırlar. Türkiye’nin ilk uluslararası Tango Festivalini düzenleyip bugüne dek sürdürmüştür. Tango Eğitmenleri ve Organizatörleri Derneğinin kurucusudur. Türkiye Dans Sporları Federasyonunda Teknik, Eğitim ve Organizasyon Komitesi Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. Bünyesinden Türkiye Tango Şampiyonları çıkartmış, Yurt dışında bir çok kereler atölyeler vermiştir. Eğitmenleri antrenör belgesine sahiptir. Tango Garaj Tango Dersi katılımcılarına katılım belgesi alırlar.