Taksim Tango Kursu

Taksim ve Beyoğlu belki de Türkiye’nin en canlı merkezi. Caddeleri, alış veriş merkezleri, kafeler, lokantalar ve turistler için inanılmaz farklılıklar hepsi yanyana ve bir aradadır Taksim’de.

Her konuda olduğu gibi Taksim Tango Kursu anlamında da bir çok seçenek sunar. Ve gene her konuda olduğu gibi bu konuda da seçim yaparken dikkatli olmalı ve harcayağımız para ve zamanın karşılığını aldığınızdan emin olmalısınız. Tango Garaj Taksim Tango Kursu, 1998’den beri sadece Tango ile ilgilenen bir okulun bu derin tecrübesinin paylaşıldığı bir kurstur. Ayrıca 30 yıllık üst düzey profesyonel Bilgi Teknolojileri yöneticiliğinin getirdiği tecrübe ile Taksim Tango Kursu, kişisel gelişiminize de büyük katkılar sağlayacak şekilde aktarılır.

Tango Garaj Taksim Tango Kursu her seviyeden herkese açıktır. Sınıflar bilgi seviyelerine göre ayrılır, eşleştirmeler buna göre düzenlenir ve dersler bu seviyelere göre konumlandırılır. Dersler kaliteli bir müfredat takibi ile ve eğlenceli olarak işlenir. Taksim Tango Kursu kararınızı vermeden önce mutlaka eğitmenin Tango ve Tango Dışı hayattaki tecrübesini iyi anlamalısınız. Bilmek ile eğitmek arasındaki farkın önemi kavranmalı ve ortamın ciddiyeti araştırılmalıdır.

Taksim Tango Kursu veren eğitmenlerin her konuda olduğu gibi, kendi eğitimlerine devam etmeleri asıldır. Eğitim alınacak kursun eğitmenleri kendilerini nasıl geliştiriyorlar ve bu konda verdikleri bilgi/referansların ne kadar somut olduğu anlaşılmalıdır. Tango Garaj Taksim Kursu eğitmenleri kendileri sürekli eğitimlere katılarak kendi gelişimlerini dünya standartlarına çekerler. Tecrübeleri ile konuları en anlaşılır şekilde aktarırlar. Burada kişilerin öğrenme şekillerini (İşitsel, görsel, duyusal) dikkate alarak onlara uygun şekilde ifade ederler.

Bir başka öenmli nokta Tango Kursu yapısından yetişen katılımcıların Tangoda hangi nokatalara dek geldiğinin araştırılmasıdır. Taksim Tango Kursu ve Kadıköy Tango Kursu denince akla ilk gelen okul olan Tango Garaj, bünyesinden 7 okul çıkarmış, geçimin tango kursu vererek kazanan eğitmenler yetiştirmiştir. Ayrıca Tango Garaj bünyesinden Tango Dans Yarışması şampiyonları da her kategoride çıkmıştır. Öğrencilerinin gelişiminden emin olan, onları dans edebilen ve özgüveni, iletişimi yüksek bireyler olarak dans gecelerinden keyif almalarını sağlar.

Taksim Tango Kursu lider okulu Tango Garaj’ın bir başka özelliği, bünyesindeki katılımcılara aktif roller, lider roller vermesidir. Katılımcılar diledikleri şekilde isterlerse Tango Garaj yönetimine katkıda bulunabilir çevresini aramıza kattıkça daha çok kazanımlar elde eder.