Kurslar

Yeni Nesil Tango Kursları

Klasik Tango eğitimi çok geride kaldı. 22 Yıllık tecrübemiz ve yeni nesil Tango eğitimi müfredatımız ile ikinci dersten itibaren dans etmeye bekliyoruz

Tango Garaj eğitmenleri 22 yıldır kendi eğitimlerine de devam ederler. Tüm dünyadan ustalar ile çalışırlar. Birikimlerini her sezon yenileyen takımı ile sadece Garaj’da bulunan bir eğitim sistemine sahiptirler. Hiç bir şey ezbere dayanmaz. Günlük hayatın tüm yansımalarını, kişisel gelişim yolculuğunuza da faydası olacak şekilde eğlenceli bir eğitim sunarlar.

Daha fazla bilgi isteyin

Sana en uygun kurslar için arayalım:

Online Kurslar

Yüksek kalitede video içerikleriyle 16 farklı konuda, 200 üzerinde video ile hiç bilmeyenlerden usta seviyesine kadar bulunduğun yerden Tango öğrenmen için özel tasarlanmış çalışmalar. Ders kiralama, ders satın alma ve tüm kursu avantajlı fiyatlarla alma imkanı. 2.99 USD’den başlayan fiyatlarla.

Hemen Başla

Grup Kurslar

Eşsiz katılabileceğiniz haftalık kurslar ile güzel arkadaşlıklar, güzel danslar hayatına renk katıyor. Dünyanın her yerinde herkesle Tango yapmaya bekliyoruz.

Daha Fazlası

Özel Kurslar

Özel Tango Kursları ile hem hızlı ilerleyebilir hem de en tecrübeli eğitmenlerle çalışabilirsin. Boş vakitlerine göre ayarlanan esnek çalışma saatlerini sen belirle. Seyahat ettiğin her yerde dans et. Yaşam Kaliteni yükselt.

Daha Fazlası

Kurumsal Tango

35 Yıllık üst düzey profesyonel yöneticilik tecrübemizle hazırladığımız özel Kurumsal Kurslar ile şirketinizin bölümler arası iletişimini artırmak, takım ve hedef bilincini yükseltmek özel müfredatımızla eğlenerek mümkün. Öğrenci – Veli – Öğretmen iletişimini artırmanın, stresi azaltmanın en keyifli çalışmalarını denemelisiniz.

Daha Fazlası

Tango Kariyeri

Hem hobi hem de şu anki yaşantına paralel Tango Kariyeri yapmak ister misin? Benzersiz eğitim sistemi ve imkanları ile sen de kendi dans studyonu açabilir, kendi öğrencilerini yetiştirebilirsin.

Daha Fazlası

Öğrencilerimizden

Yaşam kalitesi Tango kursları ile artanlar

Tango Kursu

“Bu okulda boşa geçen tek bir zaman dilimi yok. Dersler, pratikler. Her daim bilgilerini, tecrübelerini aktarmak için çabalayan çok kıymetli eğitmenlerimiz var. İyiki varsınız. Tango; sadece eğlence, sosyalleşme amaçlı bir aktivite değildir. Bunu çok daha iyi anlamamı sağladınız. Bu keşif dolu yolculuğumda sizlerle tanışmış olmaktan her defasında gurur duyuyorum.”

Nurcan
Tango Kursu

“Tango öğrenirken hayatın akışından verilen örnekler hepimize dansın içinde bunu aramamıza sebep oluyor. Aslında kendimizi dansla beraber eğitiyor gibiyiz. Kişisel gelişimimize önemli katkıları olan harika bir eğitim var Garaj’da. Hocaların konusun hakim olmasının ötesinde toplumda kadın-erkek rolünün gelişimine paralel farkındalık yaratan çok eğlenceli zamanlar geçiriyoruz.”

Engin
Tango Kursu

“Her hafta koşa koşa geldiğim yer Garaj. Profesyonel hayatın tecrübelerini konuları aktarmadaki başarısı çok yüksek eğitmenlerle çalışıyoruz. Bir çok arkadaşlıklar, keyifli paylaşımlarla hayatıma apayrı bir boyut kattım. Ortam, saygı ve sevgi düzeyi benzersiz. Öylesine sevdirdiler ki ben de eğitim vermek için bu yolda ilerliyorum. Garaj iyi ki hayatıma girdi.”

Arjen
Tango Kursu

“Hayatımda nelerin değiştiğini bilemezsiniz. Bir gün bir demet çiçekle kendimi Garaj hocalarıma teşekkür ederken buldum. Dersleri, pratikleri ve dans organizasyonları ile yaşantıma Tangoyu da eklememe ön ayak oldular. Diğer kurslara göre farkı bu bence.”

Funda