Kadiköy Tango Kursu

Kadıköy İstanbul’un ayrıcalıklı semtlerinden biridir. Tango Garaj Türkiye’nin en iyi tango kursudur. Bunun en önemli nedenlerinden birisi 1997’den beri sadece Tango ile ilgilenmesi ve bünyesinde başka danslara odaklanmaması sayılabilir. Böyle bir yapının etkisi olarak, Kadiköy Tango Kursu kendisini Tango alanında geliştirmeye odaklı Tango Eğitmen ve yardımcıları tarafından verilir.

Kadiköy Tango Kursu tıpkı Taksim Tango Kursu gibi çok nitelikli bir eğitim olarak sizlere ulaşır. Bugüne dek yüzlerce kişiye dans ettiren Tango Garaj, hiç bir okulda rastlanmayacak birikimlere sahiptir. Çünkü eğitmenleri mutlaka kendilerini geliştirir ve kendi eğitimlerini Arjantin’li usta eğitmenler ile yoğun çalışarak sağlarlar.

Kadiköy Tango Kursu, Tango Garaj Tango Kursu’nun kendi stüdyolarında verilmektedir. Şaşkınbakkal ve Bağdat Caddesi üzerinde kolay ulaşılması ayrı bir avantajdır. Kadiköy Tango Kursu Avrupa yakasından tek vasıta ile erişilen bir konuma sahiptir. Tango Kursu seçimi her yerde iyi araştırma yapılarak karara bağlanmalıdır. Aksi takdirde harcanan zaman ve para kesinlikle boşa gitmektedir. Bugün maalesef çok kısa eğitim aşamasından sonra eğitmen olarak kulaktan dolma bilgiler ile Kadiköy Tango Kursu olarak çalışan yerler bulunmaktadır. Aynı şey Taksim Tango Kursu için de geçerlidir.

Tango Garaj Tango Kursu 1997 senesinden beri Kadıköy Tango Kursu olarak hizmet vermektedir. Yetiştirdiği dansçılar arasında Arjantin’de gösteri yapanlardan, kendi okulunu kuran veya dansları ile farkedilenlere kadar bir çok katılımcı bulunmaktadır. Tango Garaj Tango Kursu katılımcıların keyifli vakit geçirmelerini göz ardı etmeden onlara eğlenceli dersler sunarken, harcanan emek ve paranın boşa gitmemesi için en iyi tango okulu ünvanına yakışır müfredatlar takip eder.

Gerek Kadiköy Tango Kursu gerekse Taksim Tango Kursu olsun tüm sınıflarında katılımcının gelişimi ciddi bir şekilde incelenir ve katılımcının zorlandığı durumlar mutlaka üzerine gidilerek ortandan kaldırılır. Katılımcı hem dans edebilmiş olmanın keyfi ile motivasyon ve öz güven kazanırken hem de harcadığı zaman ve paranın karşılığını almış olur.

Kadiköy Tango Kursu katılımcıları aldıkarı derslerin kalitesini katıldıkları dans gecelerinde (milongalar) yaptıkları danslar ile anlarlar. Tango Garaj, katılımcılarının herkesle, tüm dünyadaki tango severler ile çekinmeden dans etmeleri için hiç bir şey ezberlemeden eğiten bir tango kursu sunar.