Tango Pratik

Tango Garaj olarak Kasım 2014 ayından itibaren tango pratiği çalışmalarımızı Suadiye’de bulunan stüdyomuzda devam ettiriyoruz. Tango Pratiği çalışmaları tüm tangoseverlere açıktır. Aşağıda Tango pratiği yapabileceğiniz yerimizin bilgilerini bulabilirsiniz. Daha çok antrenman kusursuz dans ve kusursuz koreografiler!

Tango Pratik ne anlama gelmektedir? Bunun için güzel bir tanımlar sitesine yönlenmek için buraya tıklayınız. Tango Pratikleri, Tango çalışma ortamlarıdır. Tango Kursu veya Tango Dersi sırasında öğrenilen bilgiler çalışmaları sırasında tecrübe edilerek daha çok pekiştirilir. Sanılanın aksine Tango Pratik ilk amacı Milongalardaki gibi dans etmek değildir.

Tango Pratik Programı

Her Pazar 15:00 – 19:00

Pratik Maraton (PraTon)

Her ayın 2. Pazar günü tam 7 saat süren pratiğimiz tam bir Tango Maratonu tadında. PraTon’da 7 saat boyunca 2 ayrı konulu pratik de yapıyoruz. Enerjimizin sürekli olması için ayrıca çorba servisimiz ile hem güzel sohbetler ediyor hem de çalışmalar için güç topluyoruz.

Milongalarımız için buraya tıklayın.

Tango Garaj Tango Kursu Yerleri

Kadıköy Tango Kursu Tarif

Bağdat Caddesi No:386/5 (3. Kat) Şaşkınbakkal, Kadıköy
Tango Dersi Kadıköy
Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal Işıklar’da Boyner ve Borsa Lokantası arasında, Tchibo, Burger House, ETS Turun olduğu binanın 3. Katı.

Taksim Tango Kursu Tarif

İstiklal Cad. Asmalı Gönül Sok. Nil Pasajı No:16 Kat:4
Tango Dersi Taksim
Tünele giderken Oda Kuleyi 30 mt geçince sağ tarafta Mado var. Sol tarafta ise Richmond Otel ve Rus Konsolosluğu bulunuyor. Mado pastanesinin olduğu bloğun sağ tarafı Gönül Sokak, Sol tarafı ise Asmalı Mescid Sokak. Her iki taraftandan Nil pasajına giriş var.

İstanbul Tango Dersi üzerine çok çalışma bulunabilir. Bu çalışmaların değeri herkese göre değişir. Istanbul Tango Kursu anlamında geniş bir arza sahiptir. Ancak iyi bir Tango Kursu öğrencilerine pratik imkanı sunmalıdır. Bu, hem çalışma anlamında önem taşır hem de Tango Pratik sırasında gelenlerin sorularına cevap verebilecek bir eğitim kalitesinin sunulması anlamında önemlidir.

En iyi Tango Kursu olarak çok iyi tanınmış olan Tango Garaj, elindeki birikimi çalışmalarında aktarrır. En iyi Tango dersi bir yerin kendi kendine vereceği bir ünvan olmaktan çok yetiştirdiği dansçılar ve tango topluluğu tarafından verilmektedir. Tango Garaj, En iyi tango dersi sağlayan Tango Okullarından biridir ve dünyaca tanınır.

Istanbul Tango Pratik, Tango Kursu, Tango Dersi ve aranan en iyi tango okulu özelliklerini barındıran Tango Garaj bünyesinden tam 6 okul çıkartarak bunu kanıtlamıştır. Yetiştirdiği Tango Şampiyonları ve Tango Eğitmenleri kendi okullarını açabilecek kadar nitelikli eğitim almıştır. Bu yüzden Tango Garaj en iyi Tango kursu olarak anılmaktadır.

Tango Garaj, Tango Pratikleri sırasında eğitiminiz ne olursa olsun Tangoda zorlandığınız konuları açıklığa kavuşturacaktır. 1997’den beri sadece Tango ile ilgilenen okulumuz bu nedenle en tecrübeli Tango Kursu arasındandır.