Tango Okulu Olarak Tango Kurslarının En İyi Adresi Tango Garaj’a Hoş Geldiniz!

1997′den beri sadece Tango ile ilgilenip Tango okulu olarak eğitim veren Tango Garaj, Anadolu ve Avrupa yakasında sizleri de yetiştirdiği yüzlerce öğrencisi arasına davet ediyor.

Tango Garaj, Türkiye’nin lider Tango okuludur.

Tango Okulu uygun salonlarda eğitim vermelidir.

Tango Garaj Tango Okulu olarak yüzlerce öğrenci yetiştirmiştir.

Tango Garaj'dan Tango Fotoğrafı

Tango Garaj Tango Sınıfları

Tango Garaj, Tango derslerinde hiç bir şeyi ezberletmez. Tango hakkındaki yanlış algı ve yargıları ilk dersten ortadan kaldırır ve öğrencilerini ikinci dersten itibaren dans ettirir.

Herkesin dansını bulabildiği, kendini rahatça ifade edebildiği, alışılmadık yerlerde dans edebildiği, alışılmadık derslerde çalışabildiği, rahatlığı, elegansı, sıradanlığı, ayrıcalığı yakalayabildiği organizasyonuları ile Tango Garaj, tüm Tangoseverlere nitelikli dersler ve dans organizasyonları vaad eder.

Tango Okulu Kaliteli Tango Eğitimi vermelidir.

Tango Garaj Tango Okulu Köklü bir okuldur.

Tango Garaj'dan Tango Fotoğrafı

Tango Garaj Tango Çalışması

1997 senesinden beri tecrübelerimize dayanarak Tango öğrenmenin keyifli bir hobi olmanın yanında, bireylerin kişisel gelişim ihtiyaçlarını da karşılamalarında çok etkin katkıları olduğuna inanan okulumuzun, sizlerin de bu kapsamda faydalanacakları eğitimler sunacağından hiç kuşkusu yoktur.

Türkiye Dans Sporları Federasyonu tararafından 2. Kademe Sertifikalı Eğitmenleri, resmi yapısı ve 16 yıllık tecrübesi ile yüzlerce dansçı, eğitmen ve öğrenci yetiştiren Aydoğan Arkış, dünyaca tanınan Uluslararası İstanbul Tango Festivalini 2004 yılından itibaren her yıl organizasyonunu yapmıştır. T.C. Kültür Bakanlığının maddi, Arjantin Büyükelçiliğinin de manevi desteklerini alan festival, 55 ülkeden yüzlerce dansçıya ev sahipliği yapmış ve ülke tanıtımına kendi alanında önemli bir katkı sağlamıştır.

Aydoğan Arkış Kimdir?

ODTÜ Mühendislik Bilimleri (Bilgisayar Mühendisliği) Mezunu olan Aydoğan Arkış 30 Yıllık Bilgi Teknolojileri deneyimine sahiptir. 20 Yılı uluslararası firmalarda geçen bu tecrübenin son 15 yılı PEPSICO bünyesindedir. Son olarak Güney Doğu Avrupa Ülkelerinin Bilgi Teknolojileri Bölümünde üst düzey yöneticilik yapmıştır. Diğer iş tecrübeleri, Shell, TOBB, Aselsan, Boyner, Global Menkul Değerleri kapsamaktadır.

Aydoğan Arkış, Üst düzey Bilgi Teknolojileri Yönetimi, Değişim Yönetimi, Kariyer ve Başarı Koçluğu konusunda uzmandır ve sadece son işyerinde 17 yönetici yetiştirmiştir.

1997 senesinde hobi olarak başladığı Tango ile gittikçe derinden ilgilenmiş ve bugün dünyaca tanınan bir organizatör ve ülkemizin usta eğitmenlerinden olarak saygı kazanmıştır.

Türkiye Tango Eğitmenleri ve Organizatörleri Derneği Kurucusu olarak Yönetimini üstlenmiştir. Türkiye Dans Sporları Federasyonu Tango dalında Teknik, Eğitim, Organizasyon Komitesi başkanlıklarını yapmış ve Tango Eğitim Müfredatını hazırlamıştır.

Aydoğan Arkış, Tangoya Çetin Cengiz ile başlamıştır. Daha sonra Metin Yazır ile devam etmiştir. BailaTango’da eğitmenlik yapmıştır. Sonrasında 10 arkadaşı ile TangoTurk okulunu kurmuştur. 2002 Yılında Tango Encuentro okulunu kurmuş ve bünyesinde 15 eğitmen barındıran bir büyüklüğe getirmiştir. Bu sürede Uluslararası İstanbul Tango Festivali’ni düzenlemiş ve 11 yıldır sürdürmüştür. 2014 yılında kurucusu oduğu Tango Encuentro okulundan ayrılarak Tango Garaj oluşumunu kurmuştur.

Tango dansının kişisel gelişime etkisini tecrübeleri ile gözlemleyen Aydoğan Arkış bu yönde kurumsal eğitim müfredatları hazırlamış ve çeşitli kurumlara eğitimler vermiştir.

Bugüne dek binlerce öğrenciye dans eğitimi veren Aydoğan Arkış, öğrencilerinden kişisel gelişimlerinin olumlu değişimlerini sürekli dinlemektedir.