Tango Dersi2018-09-17T13:32:09+00:00

Tango Dersi

Tango Dersi ve Tango Kursu zamanınızı ve bütçenizi etkileyen çok güzel bir hobidir. Bu sayede, dünyanın her yerinde ömür boyu dans edebilirsiniz. Tango, kimi zaman hareketli, kimi zaman romantik, kimi zaman neşeli ve ömrünüz boyunca yapabileceğiniz çok kolay bir danstır.

Tango Dersi

Bir saat ücretsiz özel bir çalışmayla Tangoyu tanımak ister misin? Tüm yapman gereken aşağıdaki formu doldurmak.

Dilersen hemen arayabilirsin. (532) 583-2824

Dikkatini çekti mi?

Haftada birden fazla derse katılabilirsin (En fazla 3 ders). Seçimlerini hafta içi veya hafta sonu yapabilirsin. Ayrıca istersen çok aylı paketleri indirimli tercih edebilirsin.

Asıl önemlisi ne kadar fazla çalışma yaparsan, ne kadar fazla ay paketi seçersen aylık ortalama ödemen çok azalıyor. Ayrıca haftada dilediğin kadar derse katıldığın için normalde haftada bir ders için ödeme değil birden fazla ders için aynı ödemeyi yaparsın. Ücretler sayfamızda daha detaylı bilgiler bulabilirsin.

Başlamadan soruların var biliyoruz. Videolarda cevapladık. Bakmalısın!

[/fusion_builder_column_inner]

Biraz daha bilgi almak istersen aşağıdaki bağlantılar dikkatini çekebilir.

Tango Garaj nasıl bir kurs merak ediyorsun değil mi?

 • 1997’den beri sadece Tango ile ilgileniyoruz.
 • Türkiye’de Tangonun kurucu okullarındanız.
 • İlk Uluslararası Tango Festivalini düzenledik.
 • İlk Tango Dans Maratonunu düzenledik.
 • Bünyemizden tam 13 okul çıkardık. Onlar da senin gibi hobi olarak başladılar.
 • Pazar günleri Pratikler, Salı ise Tango geceleri yapıyoruz.
 • Arjantin’li ustaları buraya getirip yoğun çalışmalar yapıyoruz.
 • Öğrencilerimizle Kış, Yaz Tango Kampları yapıyoruz.
 • Buenos Aires veya yurt dışı Tango turları da yapıyoruz.
 • Tango Eğitmenleri Derneğinin kurucusuyuz.
 • Dans Federasyonunda Eğitim, Teknik, Organizasyon Komite başkanlıkları yaptık.

Tango Dersi Kayıdı

Belki bizi kısaca tanımak isteyebilirsiniz düşüncesiyle bir özet sunuyoruz;

Tango Dersi Tango Garaj’ın 1997’den beri ilgi alanındadır. Türkiye’nin en saygın kursu olarak bilinir. Bir Dans Studyosu için gereken tüm resmi ruhsat ve yetkinlik belgelerine sahip ender stüdyolardan birisidir. Bugüne dek onlarca Tango Şampiyonu ve Tango Hocası yetiştirmiştir. Tango Garaj, Tango alanında Türkiye’nin ilklerine imza atmıştır. Bu vizyon ile sadece Türkiye’de değil, dünyanın bir çok ülkesindeki organizasyonlara örnek teşkil etmiştir. İlk Tango Festival, İlk Tango Maratonu ve dünyaca ünlü ustaların atölyelerini ilk kez Tango Garaj uygulamıştır. En tecrübeli kurs olarak kalitesi defalarca kendini ispatlayan müfredata sahiptir. Eğlenceli, ezbersiz ve kaliteli arkadaşlıklara yol açan eğitimleri ile göz doldurmaktadır.

Tango Garaj Tango Kursu Yerleri

Kadıköy Tango Kursu Tarif

Bağdat Caddesi No:386/5 (3. Kat) Şaşkınbakkal, Kadıköy
Tango Dersi Kadıköy
Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal Işıklar’da Boyner ve Borsa Lokantası arasında, Tchibo, Burger House, ETS Turun olduğu binanın 3. Katı.

Mecidiyeköy Tango Kursu Tarif

Şehit Ertuğrul Kabataş Cad. Çınarlı İş Merkezi No:2/4, Mecidiyeköy
Tango Dersi Mecidiyeköy
Profilo AVM yanında Dansorium Dans Stüdyosundayız.

Tango Garaj, 1997’den beri sadece Tango ile ilgilenir. Binin üzerinde dansçı yetiştirmiştir. Bünyesinden 14 tane Tango Okulu çıkarmıştır. Eğitmenleri Buenos Aires ve Avrupa’da özel davetle katılabilinen usta eğitmenlerin atölyelerinde eğitimlerine Tango Dersi çalışmalarına her yıl devam ederek yeni akımları öğrencilerine aktarırlar. Türkiye’nin ilk uluslararası Tango Festivalini düzenleyip bugüne dek sürdürmüştür. Tango Eğitmenleri ve Organizatörleri Derneğinin kurucusudur. Türkiye Dans Sporları Federasyonunda Teknik, Eğitim ve Organizasyon Komitesi Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. Bünyesinden Türkiye Tango Şampiyonları çıkartmış, Yurt dışında bir çok kereler atölyeler vermiştir. Eğitmenleri antrenör belgesine sahiptir. Tango Garaj Tango Dersi katılımcılarına katılım belgesi alırlar.

Sen De Bize Katıl !

Ücretsiz dersler, indirimler, festivaller, Arjantin'li ustaların atölyeleri, geziler ve bir çok güzel gelişmeden seni de haberdar edelim.
Adın soyadın
E-Posta Adresin
Söz; Bilgilerinizi kimseye vermeyeceğiz